Kenny

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 16)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Pelisek pro pejska :) #32424
  Kenny
  Účastník

  Ahoj, nemáte někdo zkušenost s pelechem dogmans http://www.dogmans.cz/49-matrace-pro-psy-dogmans ? díky

  odpověď na: Veterina Praha #32134
  Kenny
  Účastník

  Ahoj, tak my můžeme doporučit MVDr. Hnízdo z Animal Clinic na Bílé Hoře Praha 6. Operoval Kennymu obě ramena (osteochondroza), teď už lítá zase jako blázen :). Se vším jsme byli moc spokojeni, super přístup, před operací vše vysvětlí, po operaci hned volali jak vše probíhalo a předali nám ho až když byl schopný odejít po svých. Dokonce nám dali i DVD se záznamem operace :). Vážně velká spokojenost. Předtím jsme s ním byli na klinice Panda na Vinohradech, taky si nemůžu na nic stěžovat, ale kvůli tomuto problému jsme museli vyhledat ortopeda.

  odpověď na: Vajíčka do stravy #32126
  Kenny
  Účastník

  Ahoj, tak celé vajíčko jsem taky nikdy nedávala, ani jsem o tom neslyšela. My dáváme Kennymu občas (max. 1-2x týdně) tvaroh se žloutkem, jako takovou mňamku, moc mu to chutná. 🙂

  odpověď na: Filmky #32088
  Kenny
  Účastník

  já mám ráda film MASKA, Jim Carrey a pes Milo 😀

  odpověď na: Voda #31961
  Kenny
  Účastník

  Tak to je bezva. Já přemejšlela třeba jen o jednodenním výletu, přece jen nevíme jestli by to toho našeho bavilo, ale vodu má moc rád. Na kšíry je taky zvyklej, takže to je fajn, spíš jsem přemejšlela i o vestě. Tak uvidíme, snad nám to v létě vyjde a zkusíme to :).

  odpověď na: Otrava pre potkanou–>Prosím rýchlo pomoc #31898
  Kenny
  Účastník

  proboha holky, to snad nemůžete myslet vážně co sem píšete. kdyby mi pes sežral jed na krysy, tak s nim letim okamžitě k veterináři a rozhodně se nezdržuju tím, že budu žádat na internetu o radu co s tím a čekat kdo co napíše. nechápu.

  odpověď na: Váš pes a voda :) #31672
  Kenny
  Účastník

  Aha, tak o tom jsem vůbec netušila :), To je supr, děkujeme za tip.

  odpověď na: Srazy a výlety v Praze #31659
  Kenny
  Účastník

  xplayka:
  Ahoj, tak jsme byli na té kontrole, vypadá to dobře, ale ještě to tak dva týdny s běháním nemáme přehánět, takže bych dala vědět potom nebo samozřejmě můžem zajít i dřív ale kdyby ten náš moc vyváděl tak se radši odpojíme :). 
  Lucinka:
  potom se určitě moc rádi zúčastníme nějakého srazu. Chtěli sme jít zítra na ty Roztyly,  ale je mi jasný že by tam Kenny dost lítal s ostatníma pejskama, takže ještě počkáme ty dva týdny a pak už se prostě musíme nějakého zúčastnit :).

  odpověď na: Váš pes a voda :) #31657
  Kenny
  Účastník

  Tak ta Hostivařská přehrada by určitě šla, to nemáme daleko, já jsem jen nevěděla jestli je to tam fajn pro hafany. A na těch Stodůlkách to myslíš takový to jak nad tím jezdí metro? Nebo je tam ještě něco jinýho? Tam jsem totiž měla pocit, že psi nesmí.

  odpověď na: Váš pes a voda :) #31652
  Kenny
  Účastník

  no bydlíme na Praze 3.

  odpověď na: Váš pes a voda :) #31650
  Kenny
  Účastník

  ahoj lidičky, poradí nám někdo, kde je v Praze nebo v blízkém okolí dobré koupání pro psy? Slyšela jsem akorát o Hostivařské přehradě a koupališti Džbán, ale nikdy jsem tam nebyla, tak ani nevím jak to tam vypadá a jak tam lidi psy snášejí. Potřebovala bych nejlíp něco v Praze, kam bychom mohli dojíždět třeba denně. Kenny je totiž po operaci ramen a máme za úkol od veta plavat, plavat a plavat (samozřejmě až bude tepleji) :). Předem děkujeme za tipy :).

  odpověď na: Srazy a výlety v Praze #31524
  Kenny
  Účastník

  xplayka:
  Ahoj, tak to je supr :), je dost možný že už jsme se někdy potkaly. 
  Tak to bychom mohly zajít někdy společně ven ne? 🙂
  My jdem 20.ledna ještě na kontrolu, tak uvidíme co nám veterinář řekne, ale myslím že to bude dobrý a že už bude moct pořádně lítat.
  Tak bych se pak dyžtak ozvala :).

  odpověď na: jména pro štěňátka #31167
  Kenny
  Účastník

  jéé Kenny, to je hezký 😀 🙂

  odpověď na: Praha – západ #31101
  Kenny
  Účastník

  Supr, tak to jsem ráda. Napíšu až bude v pořádku a domluvíme se. Zatím se mějte, těšíme se Terka a Kenny.

  odpověď na: Praha – západ #31095
  Kenny
  Účastník

  Ahoj, my jsme sice z Prahy 3, ale docela často býváme na Praze 6 v Řepích, což je od Statenic tak 15km. Tak kdyby ste chtěli mohli bychom se sejít. Není pro nás problém dojet někam autem. Mám taky křížence labradora (7 měsíců). Jen bychom to viděli až tak na leden/únor, teď jsme po operaci ramene :(.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 16)