Jimmy

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 503)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Barking heads #35665
  Jimmy
  Účastník

  nám acana vyhovuje … když si přečteš diskuze tady, naopak ji hodně lidí doporučuje, takže pak si člověk musí udělat názor sám, co pejskovi vyhovuje nejvíc

  odpověď na: Barking heads #35656
  Jimmy
  Účastník

  Rozhodovala jsem se mezi těmito granulemi a Acanou. Zdají se mi dobrý, ale nakonec vyhrála Acana, protože má větší výběr.

  odpověď na: Vhodné granule pro psy #35469
  Jimmy
  Účastník

  Těch diskuzí o krmení je tady tolik, že už se asi ani nikdo nebude namáhat odpovědět. Stačí se juknout do starších diskuzí.

  odpověď na: Nezodpovědní “zájemci” o štěně #35441
  Jimmy
  Účastník

  Co lze na tohle říct? Jedině vybírat při rezervaci zálohu, protože to si pak každý rozmyslí, jestli z toho vycouvá, když už zaplatil třeba 1/4 z ceny štěněte. Dneska se nedá vůbec na domluvu spoléhat.

  odpověď na: Granule Orijen #35403
  Jimmy
  Účastník

  Líbí se mi složení, přijdou mi fakt dobrý, ale tomu taky odpovídá ta cena … Už mi přijdou dost drahý. My dáváme přednost zlatý střední cestě, krmíme Acanou.

  odpověď na: Iba taká anketka #35349
  Jimmy
  Účastník

  Teriéři [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

  odpověď na: Jake krmivo pro pejska? #35344
  Jimmy
  Účastník

  Tohle je taky dobrý, pán v rozhovoru tvrdí, jak v jejich granulích není žádná masová moučka, jen čerstvé maso, pak se člověk koukne do složení a co nenajde? Jehněčí moučku[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-surprised.gif[/img] Jaké to překvapení …

  odpověď na: Jake krmivo pro pejska? #35343
  Jimmy
  Účastník

  Mě na těch granulích od Magnusson odrazuje ta pšenice teda. Hned na druhým místě za masem plus pšeničná mouka. No nevim.

  odpověď na: Jake krmivo pro pejska? #35342
  Jimmy
  Účastník

  Dneska se člověk musí řídit především vlastním rozumem, číst, shánět informace a pak si vybrat, ne se spoléhat jen na doporučení veta nebo chovatele. Tenhle názor se mi právě znova potvrdil.

  odpověď na: Vhodné plemeno k dětem #35318
  Jimmy
  Účastník

  Tak ono je to asi případ od případu. Nedá se říct šmahem, že všichni teriéři k dětem ne.

  odpověď na: hárání – překrývací sprej #35315
  Jimmy
  Účastník

  Já teda nemam čubinu, ale psa, ale můžu to posoudit z opačné strany. Na Jimma sprej nefungoval, fena mu voněla i přes něj. Máme vyzkoušeno. Nevím teda, jestli je nějaký rozdíl v kvalitě u jednotlivých značek. Ale tak za zkoušku nic nedáš…Spíš to chce zjistit, jestli má někdo nějakej osvědčenej. A taky se vyhnout nadržencům, jako je náš pes [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-tongue-out.gif[/img]

  odpověď na: dotaz na reference #35302
  Jimmy
  Účastník

  Tak my jsme tam chodili a z vlastní zkušenosti nedoporučuju. Léčba nijaká, jen z nás tahali peníze. Nevím, jak se to tam za tu dobu mohlo změnit, ale já už bych tam nešla.

  odpověď na: Problémy s Agility #35259
  Jimmy
  Účastník

  Tak ono naučit slalom nějakou chvíli trvá, je to nějtěžší část celýho parkuru. Chce to trpělivost. Každýmu pejskovi jde jinak rychle … My se ho učili a stále učíme klasicky, maximálně třeba slalom zmenším na 6 tyček. Ale to se taky nesmí na moc dlouho, aby si na to pejsek nezvyknul. Každopádně je dobrý chodit k někomu na hodiny, aby ti ukázali, jak přesně postupovat, abyste se nenaučili nějaký těžko odbouratelný zlozvyky. Takže s chutí do toho[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

  odpověď na: Koupání v jezeře #35255
  Jimmy
  Účastník

  Tak ať vám to dobře dopadne a z pejska je nadšený plavec, co já bych za to dala[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

  odpověď na: Koupání v jezeře #35253
  Jimmy
  Účastník

  Tak pokud se štěndo nebude bát a půjde do vody dobrovolně, tak proč ne. Rozhodně nenutit, to k ničemu nevede. A taky bacha na jiné psy, aby štěně do vody třeba nesmetli. Já mám třeba psa neplavce, dál jak po bříško nikdy nejde. Musela jsem se s tím holt smířit, že má z vody respekt.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 503)