Vidíte ty krásné a upřímné oči? To jsou očička našeho Marlyho! :) Co je…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #59043
  Kamil Baco
  Účastník

  Vidíte ty krásné a upřímné oči?
  To jsou očička našeho Marlyho!

  Co je Marley za pejsáka? Je to krásně stavěný čtrnáct měsíců starý pitbull. Marley je takové odrostlejší štěndo

  Do útulku se bohužel dostal na základě nezodpovědnosti člověka. Bohužel lidé si neuvědomují, že psovi se musí majitel věnovat a že on si jen tak neporoste jako dříví v lese. A jednou to prostě dojde do bodu, kdy danému člověku dojde, že tohle nezvládá. Tak se bohužel Marley dostal k nám .

  Zpočátku může být Marley k novým lidem nedůvěřivý. Není se čemu divit, že vám hned neskočí kolem krku, je to chytrý kluk a tak si chce nejdřív ověřit ( rozumněj očuchat) co to je za nové lidi . Pokud si na člověka zvykne a zjistí, že mu nehrozí nic špatného je to přaštěné, hravé a mazlivé psí torpédo!

  Neměl bohužel moc možností se zatím cokoliv naučit, jelikož se mu nikdo vůbec nevěnoval. Ale jedno čím se Marley pyšnit může, je povel sedni! Ten zvládá naprosto na jedničku. To, že toho umí zatím tak málo opravdu nevadí, je to šikovný a chytrý kluk a s tpělivým přístupem a postupným učením všechno krásně dožene.

  Pro Marlyho budeme vybírat zkušené a důsledné páníčky, které on potřebuje. Marley se nehodí k dětem, ani k těm odrostlejším, bude s ním ze začátku hodně práce a bude vyžadovat opravdu hodně času a pozornosti aby z něho byl pesan se vším všudy. Marley taky není pejsek vhodný ke starším lidem. Naopak se nebude bránit aktivnímu životu, procházky, výlety, sport, běhání je to chytrá až možná přechytrála hlavička, bude rád když ho zaměstnáte.

  Marley není bohužel zatím ani socializovaný, on opravdu chudák rostl jako to dříví v lese. Nevíme tedy jak na ostatní zvířátka reaguje, a nový pán musí počítat s tím, že socializace se bude muset dohnat.

  Marley by rád odjel bydlet do domečku se zahrádkou, ale přístupem do tepla. Válením doma vedle gauče nebo na gauči, tím on určitě jen tak nepohrdne! Zvykl by si na bydlení také v bytě .

  !!!! PODMÍNKOU ADOPCE MARLEYHO BUDE KASTRACE!!!!
  (Pokud již teď víte, že pro vás bude kastrace problém, prosím na Marleyho nevolejte.)

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.