Vážení návštěvníci a přátelé zvířátek, ač jsme si myslely, že toto velmi …

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #59197
  Kamil Baco
  Účastník

  Vážení návštěvníci a přátelé zvířátek,
  ač jsme si myslely, že toto velmi těžké období zvládneme a přečkáme , tak začínáme mít obavy, že bez Vaší pomoci to nezvládneme.

  Chtěli bychom Vás touto cestou požádat o pomoc. Jelikož jsme soukromý zoopark, tak nedostáváme žádné státní dotace a vše si musíme hradit ze svého. Provoz Statku u Merlina je financován z prodeje vstupenek, suvenýrů, darů od adoptivních rodičů, sponzorů a prodeje našich odchovů. Zásoby se začínají být na 0,- a my Vás prosíme poprvé od založení Statku u Merlina o pomoc.
  Budeme velmi vděčni za jakoukoliv Vaši pomoc, materiální či finanční. Číslo účtu kam můžete případný finanční obnos poslat je : 153648019/5500 , nechceme po Vás, aby jste posílali peníze jen tak, můžeme Vám na oplátku nabídnout vstupenky jednorázové , nebo celoroční , vouchery na zážitkové programy . Dále je možná adopce našich zvířátek nebo Vám můžeme nabídnout reklamu v našem zooparku .

  Všichni co nám v této těžké chvíly pomohou budou napsáni na děkovné tabuli u vchodu do zooparku jako poděkování.

  Doufáme, že toto složité období brzy bude za námi a my se s Vámi ve zdraví setkáme u nás na Statku u Merlina .

  Děkujeme Vám za celý tým Statku u Merlina.

  Helena Cynková

  P.S. prosím všechny zájemce o adopci – pište mi na mail ( helenacynkova@seznam.cz ) a vše dohodneme . Formulář, který do dnes fungoval bez problémů, tak bohužel začal zlobit a mě se nic nezobrazuje
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.