Tréninky v Praze a okolí

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Džesik a poslední změna proběhla před 12 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36216
  Quendi
  Účastník

  Ahoj, má někdo tušení jestli v Praze nebo jejím okolí, někdo chodí běhat za střapcem? V Ostravě jsem měli kdy běhat, ale po přestěhování do Prahy nic…ale spíše tuším, že to je že neznám nikoho s navijákem…

  #36220
  Shorty
  Účastník
  #36223
  Džesik
  Člen

  Jééé to je skvělé také se přidáme.

  #36225
  Shorty
  Účastník

  My sa stále rozhodujeme. Môj pes rád behá, ale neviem či by ho bavil aj coursing. Takže by som skôr uvítala nejaprv nejakú úvodnú hodinu, kde by som zistila či má na to predpoklady. Ale iba ako hobby samozrejme, taký rýchly, aby konkuroval chrtom, to nie je 🙂

  Asi tam napíšem a pozisťujem čo a ako..

  #36227
  Nexie
  Účastník

  A jak si představuješ úvodní hodinu ? Jinak mi tam běháme,takže vím.Prostě přivedeš pejska,nalákáš ho na střapeček a ten se pustí (většina psů okamžitě zareaguje) takže je po chvilce vypustíš a oni se za ním rozběhnou.Délka tratě se dá samozřejmě pro začátečníka zkrátit.Ale pokud tvůj pes reaguje např.na hračky tahané po zemi apod. tak nevidím důvod proč by nereagoval na střapec.A je to trénink,začátečníci se rozhodně nikdy nepouštějí s druhým psem (vždy běhají sami aby se to nejdříve pořádně naučili),takže obavu z konkurence chrtů vážně mít nemusíš.

  #36228
  Shorty
  Účastník

  neviem no.. ja som chcela niečo také, kde mi ukážu, ako to funguje, vysvetlia čo mám robiť, budú sa mi venovať, keďže by sme to chceli skúsiť, ale neviem či to psa baviť bude. to, že doma behá za hračkami neznamená, že to bude robiť aj v cudzom prostredí..
  ak je to tak, ako som pochopila z tvojho príspevku, tak to naozaj nie je to, čo hľadám.. škoda no..

  #36230
  Džesik
  Člen

  Chci se zeptat běhali už u Vás nějací basenjíci nebo my budem první?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.