Timík je už jednou v útulku byl, ale v Praze. Pak našel svou rodinu a ta se…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58336
  Kamil Baco
  Účastník

  Timík je už jednou v útulku byl, ale v Praze. Pak našel svou rodinu a ta se nyní musela přestěhovat a nemohla vzít Timíka sebou. Jelikož ho původní útulek nevezme zpět, otevřeli jsme mu náruč u nás. Věříme, že mu najdeme ty pravé páníčky, kteří s ním již prožijí celý život.

  Je to dvouletý kříženec pudlínka, velmi něžný, bázlivý a nejistý. Z počátku lidem nevěří a při rychlém seznamování nebo pohybech se může leknout a chtít se schovat. To by pak mohla utéct a už se nevrátit. Proto je třeba se k němu chovat vlídně, mile a něžně. Jakmile si zvykne, je to pubertální mazel, ale musí překonat strach. Na svůj věk je to klidný hafík, ale to dělá jeho něžná a nejistá povaha.

  Je vhodný do bytu i na zahrádku. Teoreticky i ke starším lidem či větším dětem, ale nutný základ je klidné prostředí a domov bez zbytečného chaosu a stresu.

  Je to poslušný kamarád, který dobře vychází s pejsky i jinými zvířaty.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.