Tenktorát to není bull, tentokrát je to Kája! :) A co je Kájínek vlastně zač?…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58831
  Kamil Baco
  Účastník

  Tenktorát to není bull, tentokrát je to Kája!

  A co je Kájínek vlastně zač? Je to fešácký mopsí křízenec, starý přibližně jeden rok. A jak už to tak u odrostlého štenda bývá je to pěkný divoch! Jeho nátura mu k jeho divoké povaze do vínku přidává také trošku hyperaktivity. Kájík je však hodný pejsek, jenom trošku svéhlavý a zatím nevybouřený. Není to však nic, co by se nedalo časem podchytit.
  Kájínek je pejsek mladý a s novým páníčkem se musí společně vše naučit .

  K jeho velkému neduhu patří bohužel útěkářství, také to není věc, která by se nedala vyřešit bude to však chtít trpělivost a pořádně zaměstnat tu jeho hlavičku a nožičky aby Kájík neměl už důvod utíkat. S dostatkem pohybu a zábavy jde všechno a napravili se už větší bouřliváci, tak proč ne náš Kájík?

  Další věc které jsme si u Káji všimli jsou náznaky separační úzkosti, bylo by tedy dobré aby nový majitel byl člověk, který pracuje z domova, případně si bude moct brát Kájínka sebou do práce a a postupně na tom budou společně pracovat a odbourávat tento problém.

  Kájík je pejsek velmi šikovná a ničeho se nezalekne, vůbec to není špatný kandidát například na agility, canicros a podobně!

  Kájínek má sice pár nešvarů, které postupem času určitě půjdou odbourat, ale nepatří k nim vztah k dětem, ten má přímo ukázkový a nevadí mu ani děti menší! Také nepohrdne aktivními, staršími páníčky, kteří tohohle neposedu zvládnou zaměstnat.

  Kájínek by vzal za vděk bydlením v domečku se zahradou a řádným plotem, ale nevadilo by mu bydlet ani v teple bytu.

  Nemá problém se kamarádit s pejky ani s ostatními zvířátky, jeho vztah k nim je dobrý a bylo by dobře v tomto kladném vztahu pokračovat.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.