Tas je asi dva roky starý originální kříženec. Bude v něm více plemen, ale…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58144
  Kamil Baco
  Účastník

  Tas je asi dva roky starý originální kříženec. Bude v něm více plemen, ale určitě nějaký zástupce ze skupiny ohařů a bígl. Povahu bígla opravdu nezapře .

  Je to akční pes, hodný a mazlivý, ale stále o sobě dává vědět a dožaduje se pozornosti. Umí být hlučný a když se nudí, vymýšlí plán útěku, protože on jen tak na prdeli sedět nebude.

  Doma vychází s jinými pejsky i zvířaty (venku by kočku asi prohnal, ale zvířecí členy rodiny při správném seznámení přijme).

  Děti má rád, bývá s nimi sranda, ale ideálně už větší, které by mu byly parťáky na lumpárny. Je však třeba dát pozor na to, že má kluk velkou sílu.
  Ke starším lidem to pejsek není. Je to prostě hyper střela a potřebuje sport, výcvik a hodně aktivní rodinu, u které se nebude nudit.

  Tasík může žít v bytě, ale bude potřebovat správně unavit, jinak bude v bytě brblat, že se nudí a to by sousedi nebyl rádi. Může žít i na zahradě, ale musí být dobře zabezpečená a on musí mít dostatek podnětů, jinak bude brblat a pravděpodobně vezme roha jakmile se začne nudit.

  Je to tedy miloučký a super pes, ale potřebuje dohnat výchovu a aktivní lidi, kteří mu budou rozumět a nebudou se válet večer co večer na gauči.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.