Taky si říkáte co je tohle za krásku a jak se takováhle princezna dostala do…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #59075
  Kamil Baco
  Účastník

  Taky si říkáte co je tohle za krásku a jak se takováhle princezna dostala do útulku?

  Engie je nádherná tři roky stará pitbulí slečna!
  Do útulku se nedostala, protože by něco pokazila nebo měla nějaký problém. Život to někdy zařídí lidem tak, že už nejsou bohužel schopni se o svého pejska postarat. A to je příběh také naší Engie, kterou panička musela do útulku odložit z velmi vážných zdravotních důvodů .

  Engie je naprosto úžasná, srdečná fenečka s nežnou a krásnou psí dušičkou. Je to taková kouzelná psí princezna, která miluje lidi a kontakt s nimi a také moc miluje děti!
  Engie není žádné třeštiprdlo, naopak je to klidná, rozvážná a poslušná psí holka!

  Engie má pouze jednu vadu na kráse, která ovšem není žádnou překážkou aby si ji někdo zamiloval! Tou vadou je, že nechce kamarádit s ostatními pejsky ani jinými zvířátky. Engie prostě miluje lidi a děti, ale chce být ten jediný čtyřnohý člen vaší domácnosti.

  Enginka by ráda odjela bydlet do bytu ale i do baráčku se zahrádkou, s bydlením uvnitř v teple, kde by vám mohla dělat společnost a mazlit se s vámi na gauči .

  Engie se hodí spíše k aktivním rodině, či lidem. Bude ráda za procházky, výlety, dovádění. Naopak to není vhodný pejsek ke starším lidem, je to ještě mladá holka a energie má ještě na rozdávání..

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.