Tabor Castobor 2009 :)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17637
    Anonymní uživatel
    Host

    Prave jsme se vratili z vycvikoveho tabora v Castobori. Tento tabor muzu doporucit chovatelum retrieveru . Za posledne roky jsem nezazil tak super lidi a tak super pristup k pejkum 🙂 Delali jsme tam taky OVVR zkousky, hrali souteze (Vyhrali taky 2 misto – nevim jak je to mozne- asi je Hapi fakt sikulka), stavali vory na vodu a pak s nimi zavodili 🙂 No bylo proste super 🙂 Fotecky dodame hned jak budou pokope 😉 
    Ahoooooj Krvesajska Posadka, Castoborsti Dumuci a Drapci :)))

    #17719
    Terka+Deira
    Účastník

    Musim říct, že tento tábor byl fakt supr. Bylo to na krásném místě a musím souhlasit s Majoskem a také doporučit tento tábor. Pejsci se tam toho strašně moc naučí za ten týden. Strašně se těším na příští rok, doufám, že za rok zkoušky OVVR zvládneme a třeba i nějakou tu soutěž vyhrajeme:o). Kdo tam ještě nebyl, tak se tam vydejte nebudete litovat:o)

    #17725
    Hapi
    Správce

    Souhlasím a připojuji se k chvále 🙂 Holky měly všechno pěkně zorganizované, takže jsme se ani chvilku nenudili 🙂 Hry pro děti, dospělé a pejsky… Když jsme přijeli, tak jsem se trochu zalekla malinke chatky :), ale musím říct, že se mi tam super spinkalo 🙂 Čerstvý vzdoušek a super lidičky s ještě suprovějšíma pejskama…co víc si může člověk přát 🙂 Už víííím, aby tady byl brzo další táááábor!!!! Těšíííím se. Mějte se sluníčkově, haf haf Hapi zdraví 🙂

    #31942
    Mouša
    Účastník

    Ahoj chtěla bych se zeptat zdali plánujete na letost nějaký Tábor a jestli by jste mně,Elzu zl,Retrívra a mojí skoro dvouletou dcerku nevzaly sebou?A kolik to přibližně stojí?Děkuji za odpověd Dáša

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.