Štěňata bez maminky!!!

 • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel lady202 a poslední změna proběhla před 12 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33743
  lady202
  Účastník

  Před chvílí jsem se dověděla smutnou zprávu o vlkodavce, která dnes uhynula po císařském řezu.
  PROSÍM, nevíte někdo o fence, v podstatě libovolného plemene, ale samozřejmě lépe většího, která má malá štěňátka a přijala by ještě nějaká adoptivní??

  Prosím, volejte na 602 173 487, zařídím. Chovatelka má sama práce a starostí až nad hlavu. Díky, Zuzana Málková

  #33744
  Jimová
  Účastník

  dej na facebook, s udáním místa kde se miminka nacházej

  #33746
  Míša
  Člen

  tak to je smutný!!!:(((((ale ten fc je dobrá rada,tam se umístí takhle dost pejsků..

  #33756
  Jimová
  Účastník

  jj už se tam párkrát sháněla kojící fenka pro sirotky a vždycky sehnala.já bohužel nepomůžu, pač mám dva kluky a fenku kastrovanou a nevím o nikom v mém okolí kdo by měl štěňata. Pokud to budete dávat na FB, hoďte mi to na FB i do zprávy (Martina Točeková), budu to sdílet, mám v přátelích většinu pejskářů, které neznám ani osobně, a ti budou mít určitě taky známé pejskaře.

  #33762
  Anonymní uživatel
  Host

  Preposilam zpravu
  Četla jsem zprávu o tom že někdo hledá kojnou, bylo to zkopírováno z vašich stránek ( pro štěňata vlkodava, kterým umřela maminka.)
  posílám tel. na slečnu z Prahy jejíž fenka má falešnou březost: 773933207 , pokud to nějakým způsobem můžete předat té dotyčné majitelce štěňat bude to fajn. Třeba se spolu spojí. Díky
  Aneta
   
  Dejte vedet jak to dopadlo. Dekuji 🙂

  #33764
  Jimová
  Účastník

  Hodila jsem to té paní do zprávy.

  #33782
  lady202
  Účastník

  Dobrý den,
  Děkujeme za pomoc  tel číslo jsme předali teď záleží na chovatelce jak se rozhodne.
  Držíme palce aby vše dopadlo dobře, dáme  Vám vědět když se něco dozvíme.

  #33784
  Jimová
  Účastník

  ještě jedna holčina nabízela umelěj odchova pro cca dvě štěnda, že s tím má zkušenosti,tak kdyby i to pomohlo, předám kontakt.

  #33810
  lady202
  Účastník

  Tak zatím se prý daří štěňátka krmit a mají chuť do života. Rodina prý pomůže a tak doufejme, že to půjde a nebo že se ještě nějaká náhradní mamina najde.
  Děkuju všem co projevili zájmem a nabídli pomoc. Včera a dnes krmili, ale je to záběr a navíc, ono nejde jen o krmení. Masírovat bříška a zadečky umí nejlíp čubička [img]http://www.irskyvlkodav.cz/components/com_kunena/template/default_ex/images/czech/emoticons/wink.png[/img] 
  Už je to ale snad vyřešený. Dnes a zítra rozdělí štěňátka pod dvě fenky, tak pokud je přijmou, mělo by to být dobrý [img]http://www.irskyvlkodav.cz/components/com_kunena/template/default_ex/images/czech/emoticons/smile.png[/img]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.