Sobota 9.4.11

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Majky, Amy a poslední změna proběhla před 13 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33698
    Majky, Amy
    Účastník

    Nenašel by se tu nějaký nadšenec, který by s námi v sobotu chtěl absolvovat cca 30km výlet na postroji? Start Říčany-Jureček a trasa Mukařov, Louňovice, Jevany a zpět.[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #33701

    škoda na sobotu ž máme plány. Jdeme po prvé pást, takže o zábavu máme postaráno [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] 

    #33702
    Majky, Amy
    Účastník

    Taky hezký plány. Tak snad nám počásko vyjde. A vy si hezky zapaste.:-)

    #33712
    Jimová
    Účastník

    Majkýs já bych šla,ale budu se muset míhat v práci a taky se trošku obávám jestli 30 km by na Jima nebylo ještě moc. jinak ta trasa pěkná. znám to tam.

    #33721
    Majky, Amy
    Účastník

    Hm, škoda, tak někdy příště. Nejdem naposled. Jen potřebujem aspoň trošku natrénovat na Krušky. Já vím, tam je to prostě úžasný.

    #33724
    Anonymní uživatel
    Host

    Majkys: Jak casto provozujes takove prochazky? 🙂 xixi 🙂 Pravdepodobne Praha-Prcice chodis kazdy rok 🙂 je to tak?

    #33729
    Majky, Amy
    Účastník

    Docela často. 🙂 Ale asi Tě to překvapí, Prčice jsem nešla zatím ani jednou. 🙂 Já radši separátní výlety a ne hromadné akce, pokud to tedy není ofiko dogtrekk, kde stejně za celý den potkám max pár stejně “postižených” pejskařů. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.