Shelby je svalnatý, energický a bláznivý miláček. Je to tři roky starý kříženec…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56344
  Kamil Baco
  Účastník

  Shelby je svalnatý, energický a bláznivý miláček. Je to tři roky starý kříženec pitbula. Původně byl asi v roce adoptovaný z nějaké útulku v Praze, tedy už je v útulku podruhé. Je to uličník a trdýlko, který má moc rád lidi. Je plný vrtivé energie, touhy po pohybu a akci. Když si hraje s lidmi, občas z lásky štípe a okusuje, proto se nehodí k dětem ani starším lidem. Potřebuje naopak akční rodinu, která by se s ním věnovala sportům, trekování a plně ho zaměstnala.

  Když se nudí, má tendence se zabavit kousáním čehokoliv, co najde, proto opravdu potřebuje zaměstnat. Když má Shelby pohyb a pravidla, je to úžasný pes. Jen potřebuje správné vedení. Základy poslušnosti má velmi dobré, stačí s ním jen trénovat.

  Vhodný do bytu i na zahradu s vysokým plotem. Mohl by i do domácnosti s fenečkou, které má rád. Bohužel však nemá rád jiné samce, s těmi nevychází doma, ani na procházce. Dokáže si zvyknout i na jiné zvíře v domácnosti (byl zvyklý na kočku), ale když narazí na nějakou venku, šel by jí zakousnout. Bylo by tedy třeba ho se zvířaty doma dobře a bezpečně seznámit, aby si na ně zvykl, jako na součást smečky.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich, a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.