Rozmohl se nám tady takový nešvar! A to ten, že nám tu přibývají naprosto…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58691
  Kamil Baco
  Účastník

  Rozmohl se nám tady takový nešvar! A to ten, že nám tu přibývají naprosto krásní a jedineční pejsci!

  Jeden takový pejsek je Marly!
  Marly je opravdu originálně zbarvený kříženec německého ovčáka. Je to fešák, kterému jsou tři roky, takže se dá hovořit o opravdu nejlepším věku a skvělé formě!

  Marly neudělal nic špatně, není to agresor, není to nezvládnutelný pes. Do útulku se dostal bohužel po úmrtí majitele, kdy se o něj pozůstalá rodina bohužel nemohla postarat . Veříme však, že se u nás dlouho neohřeje .

  Ze začátku byl a pořád je trochu nejistý. Ono se mu ani nejde moc divit, byl se svým pánečkem a ten se najednou ztratil a Marly se ocitl v kotci a s lidmi, které vůbec neznal. Ovšem když se rozkouká? Je to pěkný divoch! Má také základy poslušnosti a určitě rád, se bude učit dál. Samozřejmě za pamlsek, za ten jde všechno! Důležitý je pro něj pohyb, ten on opravdu potřebuje a musí mít také dané pravidla aby šlapal jako hodinky.

  V předešlém domově, to byl pejsek venkovní. My bychom pro něj tedy rádi našli domeček se zahrádkou, ale takový kde by Marlymu nebránili také zavítat domů na gauč a pomazlit se. Byli bychom rádi aby netrávil dny pouze venku sám na zahradě. Jak by dokázal fungovat v bytě bohužel nevíme. Po nějaké době, a zvykání by to snad mohl zvádnout také.

  Ostatní pejsky si Marly vybírá podle sympatií, ale více méně je snášenlivý. Ostatní zvířátka by mu pod zkušenou rukou také neměla dělat problém.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.