Rony je překrásný, svalnatý a velký kříženec. V genech bude mít hodně plemen….

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58178
  Kamil Baco
  Účastník

  Rony je překrásný, svalnatý a velký kříženec. V genech bude mít hodně plemen. Je mu pět let, základní poslušnost ovládá, je to pejsek nejistý, přátelský i divoký.

  Do útulku ho umístila jeho rodina s tím, že několikrát pokousal člověka. U nás musíme říct, že je to super hafan, ale má zde jasná pravidla a nepracuje se s ním tak, jako kdyby byl u někoho doma. Proto může být situace jiná. Je na něm však vidět, že je v některých situacích nejistý. Nezná okolnosti, neví si dary a je na něm vidět velké váhání, jak se zachovat. Pod rukou nezkušeného člověka se tyto chvíli mohou obrátit v agresi.
  Dle původní rodiny to není žádný trhač, spíš se strachu vyrazí, kousne a pustí. Tedy se vlastně jen snaží odehnat "problém" a dostat se jinam.

  Je to hafan, který je zvyklý na hospodářská zvířata, feny a snese i většinu psů. Lépe jim rozumí než lidem.

  Je to pes vhodný do bytu i na zahradu. Ale umíme si ho představit hlavně jako hlídače a psa venkovního, který bude mít pravidla a režim. Nebude mít víc kontaktu než mu bude příjemné a majitel se s ním bude postupně a v klidu sbližovat a budovat důvěru.
  Určitě doporučíme novým majitelům, aby si nechali pomoci vedení profesionálního trenéra psů. Předejte to řadě problémů a lépe zvládnou odbourat Ronyho nedostatky.

  Samozřejmě není vhodný ke starším lidem ani dětem.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.