Rexík je překrásný pes se zářivým zlatým kožichem, dlouhýma nohama a úsměvem…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56281
  Kamil Baco
  Účastník

  Rexík je překrásný pes se zářivým zlatým kožichem, dlouhýma nohama a úsměvem celebrity. Mělo by se jednat o křížence foxhounda. Rexík je rozhodně originální a nám nejvíce připomíná mix zlatého retrívra s chrtem, ale ostatně jeho rodová linie může být na plemena velmi bohatá .

  Rexíkovi táhne na čtvrtý rok života a už se moc těší na to, až ho naplno pozná. Zatím nenašel potřebné sebevědomí a je na nové věci opatrný, jelikož nebyl v mládí dobře vedený a vychovaný. V útulku se postupně učí a socializuje, a jde mu to dobře, protože je to hlavička chytrá a uličník zvědavá . Nicméně jeho bázlivá povaha převažuje a pokud se na něj tlačí, dokáže se i ohradit a dát jasně najevo, že se bojí. Lidi mu nevadí, ale s kontaktem to trochu trvá a drží si odstup. Zvyklý na jiná zvířata není a s pejsky je to takové nejisté, záleží to kus od kusu. Někdo je mu sympatický, někdo ne, prostě záležitost vkusu. A jelikož je to chlapák, více mu sedí fenečky.

  Jak už to tak vyplývá z řádek výše, pes do rodiny s dětmi nebo ke starším lidem to není. Spíše se hodí k jednomu trpělivému člověku, do stabilního prostředí. Bude potřebovat majitele, který mu vše ukáže, dá mu čas a věnujeme mu hodně toho svého. Zahrada by pro něj byla to pravé, ale i bytový režim by u něj mohla být dobrá volba, jen si na to bude asi složitěji zvykat.

  V případě zájmu o adopci:
  PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
  Na Bouchalce 398 Buštěhrad, 273 43
  Telefon: 739 433 776 (volejte v době 10:00 – 16:00)
  E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.