Řeklo by se, že začínáme mít v našem útulku pomalu sbírku bull pejsků :). Každý…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58461
  Kamil Baco
  Účastník

  Řeklo by se, že začínáme mít v našem útulku pomalu sbírku bull pejsků . Každý z nich je však úžasný originál, a já bych vám teď ráda jeden náš krásný exemplář představila!

  Seznamte se s Naďou! Je to dvou a půl letá kříženka bull. A je to vykastrovaná fešanda!

  Z počátku se může zdát, že je ostýchavá a nejistá. Ovšem, po seznámení a otrkání z její strany, je to fenečka přátelská a mazlivá. Je to hezky vychovaná a poslušná fenečka, která je na svůj věk i poměrně klidná

  V minulosti měla zlozvyk hlídat si svojí paničku a bránit si ji před celým světem, neměla tedy daleko ke startování po ostaních lidech. Myslíme si, ale že to Naďa myslela dobře, jelikož její bývalá panička byla již opravdu starší paní a Naďa na ni jen chtěla dávat pozor.

  Byla by vhodná spíše do domácnosti bez muže, jelikož z nich má strach a nemá je ráda. Je si prostě jistější, když má po svém boku lidskou parťačku. Jak svoje nové bydlení by chtěla byt nebo domeček se zahrádkou, kde by ovšem byla parťák spíše dovnitř, je zvyklá na teplo a zimní teploty by venku opravdu nesnášela dobře.

  Nemůžeme si doporučit do společné domácnosti k jinému pejskovi ani ostatním zvířátkům. Venku je naučená pejsky ignorovat, ale ve společném bydlení, by to nedělalo dobrotu.

  Naděnka není vhodná k dětem, není na ně zvyklá a nebyla by to pro ni dobrá změna.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.