Pro milovníky rotvajleřího plemena, tady máme jednoho jasného favorita a tím je…

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Kamil Baco a poslední změna proběhla před 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58800
  Kamil Baco
  Účastník

  Pro milovníky rotvajleřího plemena, tady máme jednoho jasného favorita a tím je náš krásný Sorbon!

  Sorbonek, je nádherný, dva roky starý křízenec rotvajlera s velmi krásnou stavbou těla a upřímnýma milujícíma očima.

  Sorbon je opravdová výhra v loterii, jelikož jeho povaha je to nejhezčí co můžete u pejska dostat! Je to přátelské, chundelaté, mazlicí a střelené stvoření. Občas máme podezření jestli, tohle radosti poskakující psisko nemá někde v kotci zašité nasazovací pérka na tlapičky.
  Základy výchovy má a poslouchat umí moc pěkně.

  Sorbonek byl zvyklý na bydlení v bytě, takže nový domov v dalším bytě by pro něj byla naprostá brnkačka! Stejně tak dobře by si zvykl na bydlení v domě se zahrádkou a třeba s nějakou pěknou boudou, nebo pokud bude majitel chtít, klidně s bydlením uvnitř. Byli bychom rádi kdyby mohl být jak na zahradě, tak se za vámi doskákat podívat také dovnitř.

  Není to pejsek problémový a může tedy do nového domova také k dětem starším pět let, kde budou ovšem rodiče rozumní a budou vědět, jak by měl vypadat vztah pesana a dítka.

  Sorbon je někdy opravdové éro, energie má na rozhazování po lopatách, nehodí se tedy ke starším lidem. Zvládl by hravě utahat on je a ne oni jeho .

  Sorbík je opravdu snový pesan, je kamarád s psími holkami! Jak to má s psími kluky nevíme, muselo by se vyzkoušet. Nemáte pejska? Nevadí! Sorbík nepohrdne i jiným zvířecím kamarádem.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.