Představujeme vám krasavce Nerdu! Je to šestiletý křížený fešák akity inu a…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58463
  Kamil Baco
  Účastník

  Představujeme vám krasavce Nerdu!
  Je to šestiletý křížený fešák akity inu a německého ovčáka.

  Nerda, také bohužel neměl nijak zvlášť štěstí na majitele, doposud byl celý život zavřený ve svém kotci, který byl jeho jediným domovem. Přes noc byl vždy bývalým majitelem vypušťen na zahradu aby se trochu vyběhal, ovšem jak tušíte to je pro pejska opravdu málo volného pohybu. A jak Nerda rostl a rostl, dostával příležitost se venku proběhnout míň a míň.

  Byl veden k hlídání, ovšem ne zcela ideálním způsobem, byl pobízen hlavně k tomu aby byl zlý a v hlídání naprosto nelítostný. Není správně socializovaný, jelikož bývalý majitel byl jediný, se kterým se Nerda občas vůbec potkal, když měl to štěstí. Zřídka kdy se potkával také s rodinou svého pána, bohužel rodina se ho kvůli jeho ostré povaze a výchově bála a Nerda se svým zanedbaným kontaktem s lidmi na tom byl bohužel stejně.
  K nám se dostal, po tom co jeho majitel zemřel.

  Nerda je opravdu krásný, statný pejsek. Jeho dosavadní výchova se na něm podepsala a opravdu neváhá kousknout.
  Vhodný je spíše k domečku na zahrádkou, případně s přístupem do tepla. Na stísněné prostory bytu by si asi horko – težko zvykal.

  Co se týká jeho vztahu k ostatním pejskům, nevychází dobře se samci, na fenku by si možná časem zvykl, ale záleží také na sympatiích. K ostaním zvířatům bychom ho určitě neroporučovali. Díky svojí ostré povaze opravdu není vhodný k dětem ani starší lidem.

  Nerda je určitě dobrý kandidát na hlídání pozemku a obchúzky. Nejlépe aby měl jednoho maximálně dva pánečky, na které by si zvykl a respektoval byl je.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.