Pixie (čti "Pixí") znamená víla, a to jméno přesně vystihuje naší…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56717
  Kamil Baco
  Účastník

  Pixie (čti "Pixí") znamená víla, a to jméno přesně vystihuje naší Pixie. Je to něžné stvoření, plné dobroty a lásky ke světu a životu. Chrání dobrou náladu, zábavu a rozežene všechny stíny či bouřkové mraky. Jen je čirou náhodou takhle křehké holka v obrovském těle kříženky beaucerona. Občas se chce pomazlit, pořádně cítit blízkost člověka a omylem člověka porazí. Okamžitě to ale napraví pusinkami. Každého od první chvíle miluje, ať ho zná a nebo ne. Je to velmi kamarádská fena. Pixinka je asi jeden až dva roky stará (narozená tedy 2018 nebo 2017). Je energická, divoká a připravená k výcviku.

  Musí se naučit jakou má sílu a že musí lásku rozdávat pomalu a opatrně. I z toho důvodu se nehodí k malým dětem či starším lidem, neuměla by na ně brát ohledy.

  Je vhodná do velkého bytu, pokud bude mít dostatek pohybu a výletů. Také k baráčku na zahradu, ale s pořádným oplocením. Jelikož je to velká holká a za plotem umí štěknou, bude i šikovným bezpečnostím systémem .

  Pixie velmi špatně vychází se psy. Přítomnost jiného psa jí rozruší a je k nim dost nepřátelská. Možná, ale jen možná by zvládla akceptovat silného, podobně velkého a vůdčího psa/samce, které ho by respektovala. Ale menší psy či jiná zvířata nebude v rodině schopná přijmout, aby jim neublížila. Aktivní majitelé jsou pro ní zcela nebytní a také intenzivní socializace, třeba by se pod rukou zkušeného člověka ještě naučila vycházet se samci.

  PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
  Na Bouchalce 398 Buštěhrad, 273 43
  Telefon: 739 433 776 (volejte v době 10:00 – 16:00)
  E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

  #56719
  Jitka Gollová
  Host

  Je nádherná !!!!❤️❤️

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.