Pajda je jezevčík. Tím by mohl popis končit, protože být jezevčík není jen…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58388
  Kamil Baco
  Účastník

  Pajda je jezevčík. Tím by mohl popis končit, protože být jezevčík není jen plemenná příslušnost, je to tak nějak i diagnóza.

  Samozřejmě jsou hodní jezevci, ale pak je tu ta skupina tvrdohlavých vzteklounů, do které patří i náš Pajda . On to není zlý hafan, ale žil devět let se starou paní, neměl pravidla, pohyb, dělal si co chtěl, mohl kousat a vztekat se, no a tak to dělal.

  Dalo by se říct, že Pajda se někdy ožene a někdy kouše, když se mu něco nelíbí. Bohužel je to spíš tak, že Pajda pořád kouše a všechny. Takový jeho pozdrav místo podání ruky . On tedy nekousal pouze do dcery majitelky. Ta na něj byla vlídná ale přísná, nevšímala si ho a minimalizovala kontakt. Jediná to s ním uměla.

  Pajda bude potřebovat domov, kde ho nechají na pokoji. Nebude se mu nikdo vnucovat a sám si určí, kolik kontaktu si přeje – alespoň ze začátku. K tomu dostatek procházek, teplé místo na spaní, dobrá bašta a bude to nejspokojenější pes.

  Vhodný do bytu i na zahradu – ta by byla přeci jen o něco lepší. Na procházky chodí moc rád, tady připínání a chození ven zvládá dobře a rychle se to natrénuje. Bude rád i za starší páníčky, kteří ho však nebudou chtít ňuňat a mazlit. On o kontakt příliš nestojí, nebo alespoň zatím ne. Spíš tak najít milovníka jezevčíků, který mu poskytne domov z lásky k plemeni a přizpůsobí se tomu, jaký Pajda je.

  Ostatní pejsky snese, raději má feny, ale doma byl zvyklý jako jedináček. K dětem se samozřejmě vůbec nehodí.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.