..oplatit mu stejnou mincí…grázlovi:-(

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Bodie, Endy, Lord a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25684
    dogs-mam
    Člen

    #25687

    je to strašný! :-/ ono stačí i to, že se jedný paní zaběhl z pohraničí rakouska dobrman do čech a pak ho nějaký kolemjdoucí včera našel na vycházkové cestě zastřeleného s igelitovým pytlem na hlavě!!! takový hovada bych taky střílela!!!!
    tak krásnej byl…
    [img]http://www.cz-pes.cz/inzerce/t230111270905469.jpg[/img]

    #25691
    dogs-mam
    Člen

    ..no je to hnus…a ještě si dá tu práci odnést ho mrtvého zpět do kotce….uff..krev mi pění, dostat se mi do ruky tak za sebe neručím:-(
    ..s tím dobrmánkem to samé v bleděmodrém…:-(

    #25692

    tohle prostě asi nikdy nepochopim. Jsem na tom stjeně, kdybych takoveho člověka potkala, tak ho asi zastřelim.

    #25698
    Ema a Dean
    Účastník

    já se radši k tomuhle nevyjadřuju. Na to slova nestačí… 🙁

    #25699
    Bessa
    Člen

    [b]No, měli byste spíše ukázat takovým lidem, že tohle se nedělá. Dát najevo vaši lásku ke zvířatům nějak jinak, než jít a zastřelit člověka!![/b]

    #25700

    K.laara
      Jsi opravdu tak optimisticky najivní, že si myslíš že to pomůže?? Trochu mi tvá teorie připomíná filosofii Květinových dětí… Myslím si, že s tímto problémem se nedá bojovat podobrém-chce to rapidní zvýšení trestu za týrání či usmrcení zvířat…
    Myslím si, že jako všichni tady zvíře není věc, a proto by se neměl tento hrůzný čin řešit peněžitou pokutou pachateli jak se tomustává ve většenině případů (maximální sazba jsou zatím 2 roky nepodmíněně, ale tento trest se užívá jen v extrémně výjimečných případech. Vžyť když skupina mladistvých lidí utýrála kočku v Morávce v červenci 2006, když ji nejprve opili alkoholem a později na ní poštvali bojové plemeno psa a na závěr jí Valdemar Kostka (jediný odsouzený v celém případu JEN na 120 hodin veřejně prospěšných prací)  šlápl na hlavu.)
      Chce to hlavně změnu legislativy, aby odsouzeným nehrozili jen mírné tresty-je pravda, že tím, že bychom toho vraha zastřelili (v mém případě mu radši usekli hlavu katanou) si moc nepomůžeme, ale pořád by to byla účinější metod, odstašující případ, pro podobné magory…
      Myslím si, že pacifismus v tomto případě není ve srovnání s problémen moc namístě. Řekněme, že někdo zabije dítě (Bodie a Endy jsou jak moje děti), pomůžeme nějak v boji proti kriminalitě tím, že vezmu svoje děti na bazén nebo do parku na hřiště (=veřejně budem ukazovat, že je máme rádi). Pokud neukážeme jednotný odpor a nesouhlas podložený i radikálním (jen čistě hypotetickým) řešením, budeme všem těmhle lidem jen pro smích, protože nebudeme bráni jako hrosba, která se postaví proti jejich chování a hrůzným činům…

    #25701
    Bessa
    Člen

    Neříkám, že stačí pokuta za něco takového, jako je týrání nebo zabití zvířete! Ale tím, že někdo půjde zabít člověka, nebude o moc menší bestie, jako ten, kdo támhle týral psa. Asi si dokážeme představit, jak by to tu vypadalo. [b]Každý by měl začít sám u sebe.[/b] Máš rád/a zvířata? Chceš jim pomáhat? Dobře, nikdo ti to nebere, ale tak si je třeba nedávej k obědu![img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]
     
    Víc jsem toho říci nechtěla a hádat se též nebudu [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] Mějte se hezky….

    #25702

    Vím, že jsi psala, že psát nebudešm a proto nechci abys to brala jako filipiku mířenou na tvou osobu, ale menůžu si odpustit to nenapsat… Jsi vegan nebo vegetarián??? Asi mě budeš mít za barbara, ale mě osobně ani nevadí zabíjení pro obživu-nemůžeš přece srovnávat jatka a to, že někdo ukope zvíře (asi budeš argumentovat, že ho stejně zabijou). Já se živočišných proteinů nevzdám (což po mě vlastně ani nikdo nechce 😀 😀 :D) Jsem pro radikálnější trestní systém( a třeba i pro trest smrti) A podle mě si Nedokážeme představit jak by to tu vypadalo-teda pokud nemáme fantazii založenou na amrerickejch filmech… Jinak to co jsem psala o radikálním trestu pro toho pachatele není zas tak nelogické, protože to systém “oko za oko a zub za zub” byl třeba uplatňován už za vlády Chamurapiho… NO už jsem odbočila nějak od tématu…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.