Nero má jméno po Římském císaři a vlivem nesprávného vedení, má nyní i takovou…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56354
  Kamil Baco
  Účastník

  Nero má jméno po Římském císaři a vlivem nesprávného vedení, má nyní i takovou povahu. Je to tři roky starý, kastrovaný kříženec rhodéského ridgebacka a stafordšírského teriéra. Možná má v genech i něco navíc, ale jednoznačně je to pořádný kus psa. Má klidnou, ale ráznou povahu a také obří sílu molossoidních velkých psů.

  Doma se svou rodinou, to byl hodným mazlem, který bez problémů fungoval i s dětmi. Bohužel však Nero dospěl a pod tíhou špatného vedení se pokazila jeho povaha. Na svoji rodinu, by nedal dopustit! Tu oddaně miloval a chránil, ale s jinými lidmi začal být problém.

  Nero si chránil svoje území, lidi a celkově si vytvořit averzi na cizí lidi. Na neutrální půdě Nero dokáže lidi neřešit, pokud si oni příliš nevšímají jeho a jen jdou společně na procházku. Kdyby ho však chtěl cvičit a nedej bože cepovat cizí chlap, zatmělo by se mu rudě před očima. Velmi špatný názor má obecně na staré muže, které nemá rád už od pohledu. Tedy se určitě nehodí ke starším lidem, nestačili by na něj a ještě by to měli se získávání důvěry o dost těžší. Byť žil Nero s dětmi, tak do adopce musí jedině do rodiny bez dětí. Trvalo by, než by děti přijal za své a opět by je chtěl bránit, tedy to není dobrá kombinace.

  S fenami vychází Nero dobře, samce toleruje pouze venku na neutrální půdě. Je ale překvapivě zvyklý a hodný na kočičky.

  Nero zná základní povely i správný vztah mezi člověkem a psem, nicméně se mu musí spravedlivě, ale rázně vymezit pravidla. Je to velký pes s obří silou, přirozená autorita a ochránce smečky, potřebuje i takového majitele. Aby se pod jeho vedením cítil bezpečně a svého pána následoval.

  Hodí se do bytu i na zahradu, jako hlídač do málo početné rodiny či k jednomu člověku. Zkušenosti se psy, vyrovnaná povaha a fyzická síla jsou nezbytně předpoklady pro adopci Nera.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.