Nelinka chce domů Představte si, ze jdete do útulku, kde je přes 80…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56740
  Kamil Baco
  Účastník

  ❗️Nelinka chce domů 😢❗️
  Představte si, ze jdete do útulku, kde je přes 80 psů….kdo Vás zaujme?
  Já Vám povím, kdo ne (dle doby, jakou musí Nelinka trávit v útulku)…🙁Tahle krásná starší kokrspanelsi dáma a proč? To mi povezte vy! Na všechny se směje, čeká ve svém malém kotecku až ji někdo přijde navštívit, ale nestane se tak….🙁. Protože není atraktivni? Není to stěně? Nebo kvůli tomu, ze je zarostlá, tak, ze ji nejsou skoro vidět její smutná očka?
  Tak a jelikož si ji jen tak nevsimnete při návštěvě útulku, tak já Vám ji představím!
  Jmenuje se Nelinka, je to osmiletá slecinka anglického kokrspanela (kastrovana), která by chtela nový domov a také šanci na lepší život, jako mají mladí, krasni psi nebo stenata.
  Nelinka je velice atraktivni, její zbarvení je k pokukani-kdyby ji budoucí panicek ostrihal a upravil, tak by ji na 8 let nikdo netipoval♥️♥️.

  Na procházce byla velice klidná, kontaktní a mazlivá. Také ale žravá! Pro pamlsek by udělala cokoliv 🥰🐶. Sice už nepatří mezi nejmladší, ale to ji na energii neubírá. Tohle zlaticko už toho má za sebou hodne, takže by si přála klid a lásku 💔♥️.

  Nelinka se hodí na zahradu i do bytu. Není vhodná k dětem a to kvůli tomu, ze s nimi nemá dobre zkušenosti-v minulosti ji děti dost utiskovali a ona si to pamatuje.

  Nelinka si proste pouze přeje, aby si ji konečně někdo v tom útulku všiml a vzal si ji domu! Aby někdo přišel přímo pro ni, ne pro jejího souseda, který bude určitě zase atraktivnější 🙁😭.

  Nachází se v útulku Bouchalka, pro více informací mi napiste nebo přímo volejte do útulku-739 433 776.
  Prosím, pomozte nám sehnat ji domov! Zaslouží si ho ♥️.
  sdílejte

  #56742
  Denoušek Guccinkova
  Host

  😘😔

  #56743
  Radka Aknuri
  Host

  sdílím!!!

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.