Ne ne není to Robin Hood i když by vlastně mohl! Svojí odvahou se náš Robin…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58764
  Kamil Baco
  Účastník

  Ne ne není to Robin Hood i když by vlastně mohl! Svojí odvahou se náš Robin vyrovná leckterým hrdinům!

  Takže teď už k tomu našemu hrdinovi!
  Robík je přibližně dvouletý křízenec stafordšírského teriéra. Je to mladý pejsek a jak bychom mohli od mladého pejska očekávat, energie má celý ranec, může polovinu rozdat a pořád mu ještě zbude dost na to aby blbnul, lítal a hrál si. Robin je přátelský pejsek, který zatím není moc socializovaný, to by ale nebyl náš Robin aby mu tohle stálo v cestě. Socializace je sice ještě v počátku, ale on jde do všeho po hlavě, odvážně a bez ostychu jako ten Robin Hood!

  Je to kluk šikovná a tak již umí pěkně chodit na vodítku, a také základní povely mu nejsou cizí. Velmi rád se bude učit dál šikovný je na to dost. Chce to na něj nespěchat a trpělivě ho všechno pomalu naučit aby z něho byl úžasný pes!

  Robin je, jako většina pejsků ze začátku trošku ostýchavý, ale když ze sebe uděláte jeho pána a dáte mu trošku času na to si zvyknout, vyloupne se z něj mazel umazlená!

  Robinek by rád bydlel klidně v bytě nebo i v domečku se zahradou, která bude mít řádné oplocení.
  Svým élánem se hodí ke sportovně založeným lidem, se kterými bude rád podnikat cokoliv, pohyb on opravdu miluje.

  Do nového domova může Robík odejít k psí kámarádce, ty on má rád. S psími kluky také vychází, ale musí proběhnout vzájemné sympatie. S ostatními zvířátky kamarád není, a do společné domácnosti k nim tedy nemůže.

  Robin je opravdu energické torpédo a nehodí se tedy ke starším lidem. On potřebuje běhat, běhat a běhat. A u starších lidí by to pro něj něbylo úplně ono.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.