Naše bullí sbírka se rozrostla! Přibyl nám do ní usměvavý Tobiáš. :) Tobiášek…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58725
  Kamil Baco
  Účastník

  Naše bullí sbírka se rozrostla!

  Přibyl nám do ní usměvavý Tobiáš.

  Tobiášek je sympatický desetiletý zástupce rasy stafordšírský bullteriér. Jestli je Tobík papírový pes nebo bez nevíme, ale vypadá, že žádným dalším pejskem šmrcnutý nebude.

  Tobiášek je přátelský a na svůj věk opravdu velice aktivní pesan. Zpočátku je ostýchavý a nejistý musí se na něj pozvolna, určitě žádný nátlak. Člověk ho musí nechat aby si pro to pohlazení přišel sám.

  Tobiášek je duší i tělem vášnivý aportér, za aportek by šel i světa kraj! Prošel výchovou, takže mu povely nejsou cizí.

  Do nového domova by chtěl odejít raději jako jedináček, nechápejte to špatně, pesjci mu nevadí a venku je s nimi opravdu kámoš, ale doma musí být velkým šéfem a okupantem na gauči pouze on . Pod zkušenou rukou by si mohl zvyknout sdílet domácnost s fenečkou, ale raději ho doporučujeme jako jedináčka. S ostaními zvířátky taky nekamarádí, je to tedy pejsek pro páníčka který hledá parťáka do nepohody aby nebyl sám.

  Tobiáš se nehodí do rodiny s dětmi, ale zato naopak nepohrdne staršími, aktivními lidmi, kteří by stačili jeho tempu. Jeho nové bydlení by mělo být určitě v teple jestli to bude teplo bytu nebo teplo domečku, kde se bude moct proběhnout po zahrádce je Tobíkovi jedno.

  Tobíkům zdravotní stav je vzhledem k jeho věku opravdu dobrý, jediné co ho trápí je začínající šedý zákal.

  Tobiáš se do útulku dostal od rodiny, která ho již dřívě adoptovala z jiného útulku. Do rodiny časem přibyli děti a to Tobík nezvládnul, začal se ohánět a musel z kola ven. Není to však žádný agresivní zabiják, snaží se na sebe spíš upozornit štípáním a nárážením, chce být prostě váš středobod vesmíru. Při dostatečné pozornosti z něho bude úžasný společník!

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).





Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.