Naprosto krásný a zcela originální je náš Petříček! :) Petřík je roční…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #59184
  Kamil Baco
  Účastník

  Naprosto krásný a zcela originální je náš Petříček!

  Petřík je roční křízenec border kolie, jeho přesný původ je nejasný, ale jistě budete souhlasit, že si vzal ze všech svých předků jenom to nejlepší a výsledkem je naprosto krásný a originální fešák!

  Co bychom dál mohli o Petříkovi říct, kromě toho že je to naprostý krasavec?
  Je to opravdu hodný, milý a přátelský pejsek, který netouží po ničem jiném než po novém domově, kde se bude mít už jenom dobře.
  Stejně jako border kólie je i Petřík trošku hyperaktivní třeštiprdlo!

  Petřík by rád odjel bydlet do domečku se zahrádkou, na které by blbnul a naháněl balónky . Stejně tak by mu nevadilo, nahánět balónek i v bytě!

  Petřík je přátelské a hodné stvoření, takže může také do rodiny s dětmi. Jediná podmínka je, že dítka musí mít alespoň deset let.
  Petřík po svém koliím předku zdědil opravdu hodně energie, není tedy vhodným kandidátem na adopci ke starším lidem. Naopak potřebuje aktivního páníčka nebo rodinku, hrozně rád si hraje a jeho specialitka je, že umí opravdu hodně vysoko vyskočit! Bude rád za procházky, výlety, běhání a dovádění!

  Jak je na tom Petřík se vztahem k ostatním pejkům a zvířátkům zatím nevíme, muselo by se odzkoušet, na procházce s vašim zvířecím miláčkem.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.