My tu máme opravdu jeden krásný klenot vedle druhého. Pejsky povahově i…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58835
  Kamil Baco
  Účastník

  My tu máme opravdu jeden krásný klenot vedle druhého. Pejsky povahově i vzhledově krásné. Pejsky naprosto milují a oddané a jedním z nich je Dianka!

  Dianka je krásná deset až patnáct měsíců stará fenečka. Ja to zase jedinečný a nádherný originál, křízenec německého ovčáka a teriéra. Z obou plemen má jak můžete vidět opravdu jenom to nejlepší.

  A jaká Dianka je? Ano, je to odrostlé štendo, takže v hlavičce jí zřejmě běží věci jako: „ Jé míček, házej, házej, veverka, sakra kde je ten míček?“ Zatím je to prostě typické hyperaktivní a nepodesné mládě, které padne tam kde se unaví a jakmile si trošku odpočine už běží zase objevovat svět.

  Dianka má zatím naprosto nekonfliktní povahu, hodí se tedy také k dětem starším pěti let které na ni budou hodné a budou k ní přistupovat jako k parťákovi a kamarádovi a ne jako k hračce.
  Naopak se Dianka vůbec nehodí ke starším lidem, to by nebyla výhra ani pro i ani pro ně.

  A jak by mělo vypadat nové bydlení Dianky? Ráda by domeček se zahrádkou a přistupem dovnitř kde by se s vámi mohla mazlit a odpočívat na gauči. Stejně tak ráda bude se svým novým pánečkem bydlet v bytě, kde ho bude mazlit stejně jako v domě .

  Na ostatní zvířátka v domácnosti si Dianka zvykne, venku na ně trošku ňafe, ale vzhledem k jejímu mladému věku by se ještě mohla naučit zvířata venku mimo svoji domácnost tolerovat.

  Dianka je ještě zcela nepopraný list papíru, takže nový majitel musí počítat s tím, že se společně budou muset naučit všechno trpělivě a postupně od základů.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.