Mladý, silný, přátelský ale dominantní americký buldok. Potřebuje silného…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56726
  Kamil Baco
  Účastník

  Mladý, silný, přátelský ale dominantní americký buldok. Potřebuje silného vůdce, pevné, důsledné a spravedlivé vedení od prvního okamžiku.

  Teo je moc šikovný a učenlivý, je to od pohledu velký hafan, ale sympaťák, který vybízí ze hře a nosí vám hračky. Odevzdat už je moc neumí, ale za piškot to občas vyjde a povede se výměna. Je to vodní tvor a cachtání ve vodě je jako vášeň.
  Bohužel si od mala dělal, co chtěl a tak trochu vládl svému okolí. Což je pro psa vždy velmi těžké, matoucí a naučilo ho to nespoléhat se na vedení lidí. Pokud mu ale budete správným vůdcem, tak vám bude nejlepším parťákem a mazlem, který rád ukáže své slabiny. Určitě to není pes, který chce ležet celý den na gauči, chce pracovat, učit se novým věcem a žít naplno! Ovládá i základní povely, a jakmile člověka trochu pozná, touží po spolupráci. Je to silný, přátelský a sebevědomí pes, který potřebuje i takové majitele. Také důsledné a spravedlivé vedení od samého začátku.

  Vhodný do bytu i na zahradu se samovolným přístupem do tepla. Je to pes, který není zvyklý na jiná zvířata a nehodí se k nim. Velmi šikovný majitel, by ho mohl mít s větší fenou, ale nebylo by dobré, nechávat je bez dozoru. Stejně tak s jeho velikostí a povahou není vhodným kandidátem do rodiny s malými dětmi. Na procházce mu děti nevadí, ale v místnosti se s nimi necítí dobře – asi špatné zkušenosti z minulosti.

  PŘES DVA ROKY V ÚTULKU přijat dne 30.1. 2017 – při přijetí tři roky (narozen cca 2014) – aktuálně pět let.

  PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43
  Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00)
  E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.