Meggie je zvláštní, Meggie je jiná a Meggie je za to ráda. Je to miláček, lidi…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56246
  Kamil Baco
  Účastník

  Meggie je zvláštní, Meggie je jiná a Meggie je za to ráda. Je to miláček, lidi miluje, mazlí a pusinkuje. Umí si užívat život, i když ho možná vnímá trochu jinak než ostatní. Je to v celku poslušná holka, jen plná energie.

  Meg je klasickým výsledkem množení "čistokrevných pitbulů". Jako miminko se musela dlouze oživovat a to si asi vybralo jistou daň. Nicméně neměla tu již být, ale rozhodla se, že si život užije a nenechá se zastrašit osudem.

  Zůstala tehdy u rodiny se svoji maminkou a vše tak nějak fungovalo. Celých sedm let Meggina života. Jen se stalo to, s čím rodina asi nepočítala, rozmnožilo se jim i lidské pokolení. Muž celé dny v práci a překvapivě paní s dítětem nezvládá péči o dva psy, navíc v bytě. U Meg je to ještě komplikované tím, že nezvládá hygienu, i přes život v bytě a snahu. Tohle jí prostě nejde, když musí, tak musí.

  Hodí se tedy na zahradu nebo do domu se samovolným přístupem ven, aby se tohle nemuselo řešit.

  Je to velice silná a hyperaktivní fena, která potřebuje dostatek pohybu. Je velmi učenlivá, ale zásadně se učí lumpárny . Když pak chce, je schopná vylézt na strom nebo přelézt vysokou zeď atd. Ale pokud má pohyb a nikdo jí vylomeniny neučí, je to šikovná a hodná holka. Nicméně sílu a potenciál mě obrovský a její odhodlání, je opravdu bezmezné.

  Je vhodná i k větším dětem, jen je třeba myslet na to, že je to divoška s velkým tělem. Jiná zvířata ani feny v lásce nemá, občas vychází s některými samci, ale i ty si vybírá a záleží, jak má náladu. Do domácnosti tedy určitě jako zvířecí jedináček.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.