Max a Charlie jsou bezproblémoví bráškové, kteří hledají pouze společný domov!…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58402
  Kamil Baco
  Účastník

  Max a Charlie jsou bezproblémoví bráškové, kteří hledají pouze společný domov! Musíte se tedy rozhodnout pro dvojitou porci lásky a mazlení. Jsou to rozumní sympaťáci, kříženci kavalíra a kokršpaněla, kterým je dvanáct let.
  Kluci jsou hodní, úžasní, přátelští i poslušní – když tedy slyší . Mají oba dar jako každý starý pejsek, slyší výrobně zvuk šustícího pytlíku, ale povely občas nějak nedolehnout až k ouškám. Když však s člověkem pracují, moc se snaží mu vyhovět. Venku byli zvyklí i chodit bez vodítka, ale umí to i na něm . Jejich zdravotní stav odpovídá věku, ale umí to být pěkní divočáci a jsou poměrně aktivní.
  Hodí se do bytu i domu se zahradou, ale s přístupem do tepla. Bez problémů zvládají jiná zvířata i pejsky. Nevadí jim děti, ale jedná se o staré psy, chce to tedy již s rozumem a doporučujeme je až k větším dětem. Hodí se samozřejmě i ke starším lidem.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.