Máme u nás jezevčíka krátkosrstého, jezevčici drsnosrstou, jezevčíka bílého a…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58855
  Kamil Baco
  Účastník

  Máme u nás jezevčíka krátkosrstého, jezevčici drsnosrstou, jezevčíka bílého a teď nám k nim přibyl další krasavec a to krásný zlatavý Radeček.

  Radek je přibližně roční křízeneček jezevčíka, je trošku urostlejší než normální jezevčík, ale rozhodně jezevčík. A jak se to pozná? Oni prostě mají tu svoji hlavičku a ta rozumí všemu přece nejlépe!

  Radeček je makovička tvrdohlavá, jak už to tak u jezevčíků bývá, ale zároveň je to pejsek velmi hodný a přátelský. Co nemá Radek v nohách má v hlavě a jako typický zástupce svojí rasy je to opravdový temperamentní svéráz, který je sice malý vzrůstem, ale za to velký srdcem!

  Radek, má krásně nastavený vztah k ostatním pejskům i jiným zvířecím kamarádům. Určitě by bylo vhodné v kontaktu s ostatními zvířátky pokračovat aby o svoji dobrou socializaci nepřišel. Může tedy do jedné domácnosti s psímu parťákovi a stejně tak mu nebude vadit když jeho starší brácha bude třeba z říše kočiček.

  Radeček nepohrdne ani rodinou, ve které žijí děti, má k nim dobrý vztah a zatím se jich nebojí. Aby tomu bylo i nadále, je potřeba aby rodiče vztah dítka s pejskem ohlídali a vedli správným směrem. Je to mlaďoch a má energie za dva, ke starším lidem ho tedy určitě nemůžeme doporučit.

  Radeček bude rád bydlet v domě se zahradkou, na které bude moct běhat a zkoumat svět, ale i v bytě, kde určitě taky bude pořád co objevovat.

  Chtěli by jste Radečka adoptovat? Můžete! Bude připraven odjet do nového domova od 24. 1. 2020!

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.