Lupy na ouškách

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35033
  vvikki
  Účastník

  Ahojik máte někdo zkušenosti s lupami? Jako štěně měla šíleně moc lupů, vyšetření vyloučili parazity tak sme přidávali losový olej, lupů po těle je již málo v dlouhé srsti nebyli téměř vidět ted sme ostříhali ale lupy jsou vidět, ale dneska sem prohlížela ouška a má je plné lupů, jakoby ty okraje oušek se celé loupou. Nevíte co stím?

  #35034
  Matýsek Čeníšek
  Účastník

  a koupeš ho předpokládám speciálním šamponem pro psy a nebo nekoupeš vůbec. V tom případě bych olej rozhodně přidávala ke stravě dál a asi bych zkusila umýt žloutky smíchanými s olivovým olejem. Nicméně myslím si že pokud to netrvá déle jak týden tak bych se tím nezabývala, v delší srsti se lupy lépe drží a po ostříhání se snadněji začnou dostávat ven a za nedlouho pravděpod. vymizí. Můj první pejsek měl taky občas lupy po vytrimování, ale ty se vždycky zanedlouho zase ztratily.

  #35043
  vvikki
  Účastník

  Koupu Hery šamponem, ona měla lupy už předtím jako štěně (byla zanedbaná) těch jsme se zbavili ale teď mě trápí ty ouška, jak sem jí je vystříhavala tak sem to uviděla a docela mě to vyděsilo 🙂 děkuju za radu zkusím tu koupel 🙂

  #35057
  Ferda
  Účastník

  Můj pes má na konečcích uší plíseň a vypadá to většinou taky jako suchá kůže, občas mu to začalo praskat až do krve. Nechci vás ale vyplašit,nemusí to být to,co trápí vašeho pejska,ale pokud šampon nezabere,řešila bych to s vetem zavčasu-ten můj hafík už to má bohužel chronické. Jinak na lupy je dobrý šampon s dehtem.

  #55725
  Ivana Horovská
  Účastník

  Tak nám nejvíce pomohl šampón, ale pořád se to vrací 🙁 celkem mi pomohl tenhle článek: http://psiusmev.cz/media/lupy-u-psu snad taky pomůže 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.