Lupič je asi pět až sedm let starý labradorský retrívr. Jako správný labík je…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56195
  Kamil Baco
  Účastník

  Lupič je asi pět až sedm let starý labradorský retrívr. Jako správný labík je přátelský a mazlící. Miluje když se okolo něj něco děje, když není nuda a může pozorovat cvrkot.

  Lupič je vhodný ideálně na dobře zabezpečenou zahrádku, kde si bude běhat a k tomu chodit na procházky. Potřebuje pohyb a zábavu, jinak se nudí a má tendence utíkat za nějaký povyražením mimo svůj pozemek.
  Zvykl by si i na život v bytě a válení na gauči, ale potřeboval by k tomu aktivního majitele, který by s ním opravdu hodně chodil, běhal, učil ho různé triky a hry. V bytě se bude přeci jen víc nudit a majitel si bude muset dát tedy hodně záležet na tom, aby byl Lupič unavený a vyblbnutý.

  Lupič je také spokojený, když je s ním někdo doma, tedy kdyby byl na zahradě u starších lidí, kteří budou převážně s ním a budou s ním chodit i na procházku, bude to pro něj to pravé.

  Ze zvířat víme, že si umí zvyknout na své kočky (cizí nahání). Dobře vychází s fenami a venku mu úplně nevadí ani hodní psi. Do jedné domácnosti bychom ho ale doporučili pouze k hodné feně.

  Co se týče dětí není na ně zvyklý. Úplně nic proti nim nemá, ale neumí na ně brát ohledy. Když mu bude dítě stát v cestě, porazí ho, vyžene ho od své misky, sebere mu rohlík z ruky atd. Tedy občasná návštěva vnoučat se zvládne, ale vždy pod dozorem a s minimem kontaktu mezi psem a dítětem.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.