Luigi je úžasný, hodný, přátelský, aktivní a veselý pes. Je rozhodně plný…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56797
  Kamil Baco
  Účastník

  Luigi je úžasný, hodný, přátelský, aktivní a veselý pes. Je rozhodně plný energie a síly, kterou by mu mohli závidět psi v nejlepších letech. A to je Luigi narozen asi v roce 2008. Postavou je to jasný dobrman a jen se prostě někde otřel o žíhané geny a teď mu trochu vybledl čumáček . Je to tedy rozhodně krásně originální pes.

  Zoubky má na svůj věk velmi krásné a bez kamene, byly tedy nejspíše čištěné. Luigi byl jako roční hafík adoptován z jiného útulku. Bohužel po deseti letech majitelé změnili práci i pracovní dobu a tedy byl Luigi doma hodně sám. No a světe div se, nebavilo ho to a tak začal naříkat a povídat světu, že nechce být sám. Což se zase nelíbilo okolí a tak skončil Luigi podruhé v životě v útulku a čeká znovu na své štěstí.

  Je vhodný do rodiny s dětmi. Do bytu nebo na zahradu se samovolným přístupem do tepla. Luigi nepotřebuje extrémně moc pohybu, ale je těžší udržet ho na vodítku, na kterém hodně tahá. Byl by vhodný i pro aktivní starší lidi, kteří mají baráček se zahradou, kde by se mohl dle potřeby vyběhat.

  Luigi je velice nesnášenlivý s ostatními samci, ale miluje fenečky a je zvyklý na kočičandy.

  V případě zájmu o adopci:
  PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
  Na Bouchalce 398 Buštěhrad, 273 43
  Telefon: 739 433 776 (volejte v době 10:00 – 16:00)
  E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.