Když se řekne Jack Russell teriér, každý pejskař hned ví, že to znamená…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #59088
  Kamil Baco
  Účastník

  Když se řekne Jack Russell teriér, každý pejskař hned ví, že to znamená hyperaktivitu, akčňáka a energii sbalenou na cesty. A taková je i Žolina a to i přes to, že se narodila v roce 2010. Bere věk jako číslo a deset let je na malého pejska ještě málo na to, aby se cítila jako stará babina !

  Žolinka žila se starší paní, která se o ní už nemohla dál starat, a tak se ocitla v útulku. Je to fenečka, která potřebuje opravdu pohyb a zabavit. Když se nudí a má roupy, tak se nechová úplně ukázkově a vzpomene si, jak se honí auta, kouše do ocasu a prý uměla být i protivná a vyjet. Naštěstí se nám to nikdy nestalo, ani ze strachu po nás nikdy nezavrčela. Je to prostě malý paličák!

  Dle zkušeností, které s ní máme, je Žolina opravdu miláček. Pokud má zábavu, je vyběhaná, je to úžasná, veselá a akční fenečka a funguje zcela bez problémů.

  Vhodná do bytu i na zahrádku, obojí bude super, když se nebude nudit. Může být i u starších lidí, kteří s ní ale budou dostatečně chodit na procházky a bude mít k dispozici zahradu. Samozřejmě, kdyby byl nový páníček milovník a znalec ruslíků, by byl pro ní velký bonus!

  Venku pejsky moc neřeší, ale do jedné domácnosti se hodí pouze se samcem. Ostatní zvířata nemusí a nehodí se k nim.
  Co se týče dětí, tak se k nim bohužel vůbec nehodí.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.