Každý pejsek je nečím vyjímečný, specifický a každý má rád něco jiného. Občas…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58979
  Kamil Baco
  Účastník

  Každý pejsek je nečím vyjímečný, specifický a každý má rád něco jiného.

  Občas se bohužel najde někdo, kdo si pejska pořídí, jenom protože se mu líbí, ale výchovu pak už nezvládne.

  To je bohužel případ i naší Sáry. Do útulku ji odložili starší majitelé, na které prostě výchova a starost o velkého rotvajlera byla už příliš.

  Sára je rozkošná psí holka, která má krásných šest let!

  Ze začátku je k tomu co nezná a také k cizím lidem nedůvěřivá. Je tedy potřeba s ní mít trpělivost a přistupovat k ní pomalu a nechat ji aby si na vás hezky zvykla.

  Sára už si za svůj šestiletý život prošla základy výchovy a poslouchat tedy umí. Všeobecně má raději muže, ke kterým si najde cestu snadněji. S lidkou paničkou by to určiě mohlo taky klapat, ale záleží, kdo si pro Sáru bude chtít přijet.

  Sárinka by ráda bydlela v domečku se zahrádkou a volným výběhem, případným pobytem s vámi doma určitě taky nepohrdne. Jak by si zvykala v bytě nedokážeme posoudit.

  V Sářiném případě by vhodní kandidáti byli také starší lidé, kteří jsou ještě aktivní a nedělalo by jim problém se o Sáru postarat. Pokud máte dítka, pak Sára bohužel není pro vás to pravé ořechové. K dětem ji dát nemužeme.

  A jaký Sáruše vztah k ostatním zvířatům jsme se zatím ještě pořádně nedozvěděli. Asizatím neměla moc příležitostí se s jinými zvířátky potkat.Takže bychom ji doporučili jako psího jedináčka.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.