Julinka je sympatická přibližně roční kříženka pudlíka. Za svůj rok života,…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58429
  Kamil Baco
  Účastník

  Julinka je sympatická přibližně roční kříženka pudlíka. Za svůj rok života, toho prožila více, než někteří pejsci za celý život.

  Jůlie se jednoho dne objevila venku úplně sama, nikdo se k ní nehlásil a tak se dostala k nám. To byl byl docela normální případ, ale zjistilo se také, že je čerstvě po odstavení štěňat a také byla při přijmu pohublá a dredatá. Nikdo se k ní nepřihlásil a tak nám tu Jůli zůstala a vyhlíží novou rodinu .

  Julča je energická, divoká a přátelská fenečka. Museli jsme jí u nás ostříhat alespoň bříško a co nám dovolila, jelikož přišla jako jeden velký chuchvalec. Nyní už začíná zase pěkně zarůstat, bude potřebovat ještě trochu více péče o srst, ale pak z ní bude velká fešanda!

  Bohužel se jí asi nedostalo dostatečné pozornosti a výchovy a Jůlince zatím dělá problém chodit na vodítku. V důsledku špatné nebo žádné výchovy, se taky stává, že je trochu vzteklá, když se jí něco zakazuje. Není to o tom, že by byla zlá, jenom asi byla zvyklá dělat si, co jí v její pudlí hlavičce napadlo a teď je z povelů trochu nesvá. S hodným majitelem a správnou výchovou, tyto nedostatky určitě dožene .

  S ostatními pejsky i zvířaty je kámoška a vychází s nimi dobře. Jediné co si opravdu hlídá je její miska a mohla by se ohnat, nový majitel si tedy toto bude muset pohlídat. Asi chudinka hladověla a tak se jí nedivíme, že je na jídlo háklivá. Časem pochopí, že bašty bude vždy dostatek a mohl by se problém postupně odbourat.

  Jůlie je vhodná jak do bytu, tak i na zahrádku. K dětem bychom ji doporučili určitě větším a již rozumnějším, tak deset a více let a vždy pod dohledem dospělého.

  Jůlie není vhodná ke starším lidem, vzhledem k její energické povaze. Byla by vhodná kandidátka na agility nebo dogdancing, tady by mohla zužitkovat svojí zásobu energie a zaměstnat svojí pudlí hlavičku:).

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.