Jmenuji se Griffin, Peter Griffin. Ba ne, nejsem pitomý tlustý američan z…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58348
  Kamil Baco
  Účastník

  Jmenuji se Griffin, Peter Griffin. Ba ne, nejsem pitomý tlustý američan z populárního seriálu Griffinovi. Jsem prostě jen Griffin, můžete mi říkat Griffine nebo pane Griffine, pro případ, že byste byli poprděný z mojí velký, ale mazlivý tlamy.

  Sice ode mne nejsou žádné papíry, ale měl bych mít modrou krev. Mám neregistrovaný čip a nějak se nepovedlo dohledat, odkud pocházím, ale ono na tom asi úplně nezáleží. Nechci nikoho, kdo by o mě stál kvůli kusu papíru. Tedy je mi šest let a jsem americký buldog. Nejsem si úplně jistý, že to chci, ale podmínka mojí adopce je kastrace. Zní to trochu moc drsně, ale zamezí to prý tomu, aby mě chtěl nějaký hulvát jenom na to, abych mu nakrýval feny a on prodával štěňata. Já rozhodně nejsem stroj a nenechám se takhle zneužívat. Takže jsem pro, protože chci lásku, rodinu a hlavně aktivní rodinu, se kterou si užiji dostatek pohybu a zábavy.

  Fajn by bylo také najít někoho trvanlivého. Jako nic ve zlém, ale vy lidi nic nevydržíte. Někoho starého nechci, to je moc velké riziko. Víte, já měl majitele, ale zemřel a tak jsem byl zděděn a ta ženská, byť byla hodná, vůbec netušila co je pohyb. Tedy ne že by byla kvadruplegik, na člověka to nebylo s ní špatné, ale pro buldoka to bylo žalostně málo. Hodně jsem se s ní nudil a tak jsme se nakonec dohodli, že bude lepší, když najdu někoho, kdo bude trochu víc jako buldok a méně člověk. Jsem teď tady v kotci, což jako není fajn, co vám budu povídat, ale prý se tady dočkám. Stačí jen udělat smutné oči do hledáčku foťáku a povědět vám můj příběh a ta pravá rodina pro mě přijede.

  A ještě nějaké ty základy o mě. Jsem celkově přátelský, mám srdce vítače, ne válečníka. Boj, hlídání a nějaká ramena nejsou nic pro mě. Mojí zbraní nejsou zuby, ale jazyk, moje brnění není štěkot a vrčení, ale schopnost umazlit kohokoliv bez ohledu a jeho váhovou kategorii.

  Ano prý jsem jako slon v porcelánu, ale oni tady asi nikdy neviděli buldoka v porcelánu, protože kam se hrabe nějaký líny slon. To víte, mám svaly, sílu a energii. Neumím trpělivě skládat origami a hrát se zenovými kameny. Chce to pro mě pořádný běh, bull sporty, akci, přetahování, pneumatiku a tak.

  Děti mám rád, jako proč ne. Jsou to takový srandovní malí lidé, ale všude se pletou a musí si dávat pozor, abych je neporazil. Budu rád za většího kámoše na hraní, ale nepůjčujte mi prosím něco křehkého, co by se mohlo rozbít.

  Co se týče feneček tak ty mám rád. U psů je to jak kdy, když jsou fajn, tak pokecáme, můžeme zajít na výlet, ale doma bych jiného psa nechtěl. Jako nechápu to, taky jsem neslyšel o tom, že by u vás lidí bydlela ženská a dva bouchači, však je to normální, že dospělý chlap chce mít svůj gauč, svůj barák a nebude se dělit s nějakým uslintaným kámošem. To prostě není normální. Jinak zvířata mimo psů mi nijak nevadí. Většinou si hledí svého a já také.

  Nejsem žádný pitomec, jak jsem avizoval na začátku, základy mám a výchovy se mi dostalo. Když není nuda a nahromaděná energie, moc rád se učím a trénuji s páníčkem nové kousky.

  Budu spokojený v bytě i na zahradě, ale nesmím se nudit, to bych pak chtěl jít na výlet. Ono co taky celý den dělat, že? Jen čumět na pošťáka a kolemjdoucí? To mě nebaví. Ta bývalá panička nebyla ráda za to, když jsem sám chodil na procházky, ale mohla za to ona, že nechodila se mnou .

  Takže to je o mě vše. Budu se těšit na informace o vás a když se mi budete líbit, zajdeme na procházku a uvidíme, jak na tom jste s tím pohybem .

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.