Jelikož je dnešek v duchu psích dvojic, tak pokračujeme a představujeme vám…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58394
  Kamil Baco
  Účastník

  Jelikož je dnešek v duchu psích dvojic, tak pokračujeme a představujeme vám Tarzana a Meggy. Budeme moc rádi, kdyby zůstali spolu, ale není to podmínkou. Bude těžké jim najít společný domov a dost možná i samostatně, tedy budeme rádi i za zájemce pouze o jednoho z nich.

  Jsou na sebe zvyklí, žili celý život spolu venku na zahradě. Bohužel u starých lidí, kteří na ně přestali stačit. Opět a dokola upozorňujeme, promýšlejte pořízení zvířat dobře a dlouhodobě. Nestačí mít plán na pár let. Musíte vědět, i co s pejsky bude, kdyby se vám něco stalo, nebo jste na ně přestali stačit. Někdy je to pravda těžké, připravit se na vše, ale je to nutné.

  Tarzan je kastrovaný, černý kříženec špice a kokršpaněla, je mu dvanáct let. Na svůj věk je zdravý, veselý a vitální. Je hodný, poslušný a snášenlivý se všemi a vším. Prostě bezproblémový stařík.

  Meggy je kastrovaná kříženka více plemen, ale určitě kokříka a jack russell teriéra, je jí sedm let. Je to trochu vzteklina, prostě teriérka – náladová, divoká, výbušná. Umí být na cizí lidi i dost nepříjemná, hysterická a i ňafe. Po chvíli si zvykne, ale ten první kontakt s ní chce pomalu a nechat to na ní. Když si zvykne je mazlivá, ale pořád prostě tvrdohlavá, majetnická a svá. Meggy není vhodná k jiným zvířatům ani fenám. Samce také nemá ráda všechny, miluje svého Tarzana, ale ostatní si vybírá.

  Oba jsou zvyklí pouze venku, ale Tarzan už by určitě potřeboval i přístup do tepla. Je však třeba počítat s tím, že v bytě žít neumí. Proto by pro ně byl ideální domeček se zahradou a volný vstupem dovnitř či spaní v předsíni, sklepě, garáži atd. Do bytu mohou, ale nová rodina by musela počítat s tím, že hygienické návyky se musí naučit a dost možná to již ani u Tarzana nepůjde.
  Na vodítku tak nějak umí oba, ale není to nijak dokonalé. Děti k nim nejsou vhodní, Meggy je potvůrka a Tarzan je starý pes, který nepotřebuje hluk a chaos rodinného života.

  Budou rádi za zahrádku, přístup do tepla a starší lidi, kteří se jim budou věnovat, ale nebudou po nich chtít psí kusy. S Meggy se dá samozřejmě stále pracovat a mohla by se toho hodně naučit. Tarzánek je miloušek a bude už rád za svůj klídek a pohodu.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).


Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.