Jak asi vypadá kombinace brazilské fily a staforda? :) Že nevíte? Že jste ještě…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58853
  Kamil Baco
  Účastník

  Jak asi vypadá kombinace brazilské fily a staforda? Že nevíte? Že jste ještě takového pejska neviděli?

  Dovolte mi tedy představit našeho krasavce Bárnyho!

  Bárny je přibližně roční odrostlejší štěnátko, právě brazilské fily a staforda a jak vidíte z obou rodičů si vzal opravdu jenom to nejlepší!

  Povahově je Bárny typické odrostlejší šťendo, nevybouřený divočák, který pomalu ale jistě přichází do psí puberty . Je to ještě mlaďoch, takže si je někdy trochu nejistý tím, co by měl dělat nebo neznámýma lidma, ale jakmile si zvykne, že vy jste ten komu olizuje nos a nosí míčky jste jeho a on váš! Kromě štěněcí hyperaktivity je to pejsek moc hodný a přátelský. Je to opravdu kus krásného a silného pejska.

  Bárny zatím neprošel žádnou řádnou výchovou ani socializací. Nějaké náznaky poslušnosti tam jsou, ale s novým majitelem bude muset Bárny společně všechno ještě trpělivě natrénovat. Máme však podezření, že to bude kluk hrozně šikovná!

  Bárny bude rád bydlet v domečku se zahradou, kde bude běhat, nosit míčky a moct řádit. Stejně tak si zvykne na bydlení v bytě, s dostatkem pohybu a vyžití mu teplo bytu nebude vůbec vadit.

  Bárny je vhodný k již velkým dětem nad patnáct let, kde samozřejmě rodiče budou na vzájemný vztah dětí a pejska dohlížet.
  Bárny je mladý neposeda, a ke starším lidem to není opravdu vhodný pejsek. Bárny bude svoje páníčky potřebovat hodně dlouho, má celý život před sebou a taky potřebuje pohyb a zábavu, mladou a akční rodinu nebo pána.

  Nejlépe by se hodik k někomu, kdo je sportovně založený nebo k někomu akčnímu. Bude s vámi rád běhat, skákat, blbnout, prostě cokoliv.

  Zatím vychází dobře s ostatními pejsky i jinými zvířátky a nebylo by na škodu kdyby to tak zůstalo .

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.