Hele Silvestr! Cože? Ale Silvestr už byl! :O Ale néé, přece Silvestr, náš…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58766
  Kamil Baco
  Účastník

  Hele Silvestr!
  Cože? Ale Silvestr už byl!
  Ale néé, přece Silvestr, náš Silvestr!

  Silvestr, dámy a pánové už sice byl a s ním odešla i loňská voda, ale náš Silvetr tu s námi ještě pořád je. Dovolte mi tedy ho teď
  náležitě představit .

  Silvestřík je nádherný, osmiletý kříženec belgického ovčáka.

  Než si najde tu správnou cestu, bývá zpočátku nedůvěřivý a nejistý, ale kdo by se mu divil, taky neskáčeme cizím hned kolem krku.
  Když se Silvetr rozhodne: ,„že vás teda bere“, je z něj rázem vítací a mazlící zlatíčko.

  Silvetr není zvyklý na to, že s ním někdo manipuluje, takže stříhání drápků, vyčesávání srsti nebo koupání a otírání tlapek může být ze začátku trošku problém, ale po čase si zvykne na to, že to není nic špatného. Nicméně poslouchat Silvetr umí pěkně, stejně jako chodit na vodítku, v tom je přeborník .

  V předešlém domově byl zvyklý žít nejspíše venku na zahradě, v novém domově by se tedy určitě za baráček se zahradkou nezlobil. Kdyby měl také přístup do domu určitě by si rychle zvyknul na společnost a ocenil, že může také zavítat za svými lidmi i domů.
  Jestli by si zvyknul v bytě? To je otázka, po nějaké době by to u majitele, který by mu pohyb na zahradě vynahradil nejspíše šlo.

  Silvestřík není vhodný pejsek do rodiny s dětmi, není na ně zvyklý a u něj by to díky tomu jak je na sebe opatrný ani s dětmi neklapalo. Naopak by mu nevadili starší majitelé.

  Silvetrovi by v novém domově nevadila psí kamarádka, ty má moc rád. S psími kluky si sedne pouze v případě, vzájemných sympatií.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.