Hej Amigo! Que? Amigo Amigo.. Že neumíte španělsky? No nevadí na našeho…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58895
  Kamil Baco
  Účastník

  Hej Amigo!

  Que? Amigo Amigo..

  Že neumíte španělsky? No nevadí na našeho krasavce Amiga španělštinu potřebovat nebudete . A co že je Amigo vlastně zač?

  Je to pejsek starý přibližně jeden až dva roky. Kdybychom ho měli zařadit k nějakému plemenu, tak nejblíže má ke křízenci staforda s pitbullem a díky jeho místy strakaté srsti bychom se nebáli hádat, že také s leopardím psem. Ze všech těchto plemen si Amigo vzal jen to nejhezčí a nejzajímavější a výsledek opravdu stojí za to!

  Amigo je pejsek přátelský k lidem, velmi hodný a laskavý. Má lidi rád a je to na něm vidět .V kostce by se dal shrnout jako klasický, akční, hyperaktivní a neposedný bullík. Je to klasický případ, Amigo netouží po ničem jiném, než po vaší pozornosti a lásce. A když ji má, je z něho ten nejlepší pejsek pod sluncem.

  Amigo zatím neví, co je to socializace a na ostatní zvířata se zatím moc netváří, neví jak se k nim má chovat a co od nich může čekat. Stejně tak to má s ostatními pejsky, někteří mu sednou, to je pak po problému, ale někteří ne, záleží tedy na vzájemných sympatiích a povaze druhého pejska. Nový majitel bude muset určitě počítat s tím, že je potřeba Amiga provést socializací od úplného začátku. Výchovou je zatím také zcela nepolíbený, takže i v této oblasti, bude potřebovat všechno dohnat a dopilovat.

  Amigo je pejsek vhodný pouze do tepla, může tedy k baráčku se zahradou ale s bydlením uvnitř a také může do bytu.
  Nebyl by problém ho adoptovat pokud máte děti, ale musí být už rozumné a starší patnácti let. Rodiče samozřejmě musí fungovat jako stěžejní bod, pro fungování pejska s dětmi.

  Amigo se určitě hodí k ativním lidem, spotovně založeným lidem, lidem kteří ho budou brát sebou na výlety nebo s ním budou dělat psí sporty. Naopak se Amigo nehodí, ke starším lidem, je to silák a kus psa, se kterým bude potřeba dohnat všechno co zatím zameškal.

  Budoucího páníčka budeme vybírat opravdu pečlivě, důležité je aby jeho nový majitel byl člověk, který má s výchovou pejska bohaté zkušenosti.

  !!!Amigo bude připraven odjet domů od 11.2.2020 a podmínka jeho adopce bude kastrace!!!

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.