Hauwie je tříletý křížený stafordšírský bulteriér Je to příběh jako každý…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58427
  Kamil Baco
  Účastník

  Hauwie je tříletý křížený stafordšírský bulteriér

  Je to příběh jako každý druhý, majitelé si ho pořídili z bazoše, když byl malé dvouměsíční štěňátko s tím, že je Hauwie šťendo staforda. Než se však nadáli pejsek povyrostl a z čistokrevného staforda se stal pejsek křížený se strejdou Voříškem . Majitelé si i přesto Hauwiho nechali a vedli ho k bullsportům, jezdili společně na výlety a byl pro ně středobodem vesmíru.

  Jak už to tak chodí, vždycky přijde nějaké ale. Po čase se majitelům narodilo miminko, které si Hauwie začal hlídat, pokud přišla návštěva Hauwie se snažil si miminko strážit a po návstěvě se nebál ohnat. S příchodem miminka, také ubylo času na pejska, chyběl mu dostatek pohybu a nudil se. Usoudil tedy ve své bullí hlavičce, že je potřeba začít s tím něco dělat, a tak přestal poslouchat, začal zlobit a štípáním se dožadoval pozornosti. Obavy, přerostly v nedůvěru a Hauwie se ocitl u nás.

  Povahově je to přátelský divoch. U nás je zatím hodný a poslušný. Při dostatku pohybu, zábavy a porozumění to bude úžasný pejsek .

  Hauwie bude rád jak za byt, tak i zahrádku. V předešlém domově si úplně nerozumněl s psími samci, ale pod zkušenější rukou
  by byl schopný snášet fenku a ignorovat samce. Na jiná zvířátka zvyklý není.

  Díky předchozí zkušenosti není vhodný k dětem ani ke starším lidem.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00)
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.