Feldy a Max – budeme rádi za společnou adopci, ale není to v jejich případě…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58400
  Kamil Baco
  Účastník

  Feldy a Max – budeme rádi za společnou adopci, ale není to v jejich případě nutné. Jsou na sebe zvyklí, mají se rádi, ale bude těžké jim najít společný domov. Neměli se v minulosti přímo špatně, jen prostě neměli dostatek pozornosti a využití.

  Feldy je menší a drobná kříženka německého ovčáka. Jsou jí dva roky, je přátelská a moc hodná. Umí základní povely a je to hlavička chytrá.
  Žít by mohla v bytě i na zahradě s dobrým oplocením. V původní rodině se nudila a tak utíkala. Kdyby však měla šikovné páníčky a dostatek zábavy, jistě by se to odnaučila. Potřebuje aktivní rodinu a nehodí se tedy ke starším lidem.
  Se samci vychází dobře, s fenami jak kdy, některé ano, jiné ne. Na jiná zvířata není zvyklá, ale nevypadá, že by byla přímo lovec, určitě by se s tím dalo pracovat. S dětmi problém nemá a mohla by i do rodiny kde jsou, ale samozřejmě je nutný neustálý dozor.

  Max je křížený pinč a šiperka, je mu pět let. Působí takovým věčně zlým dojmem, často štěká, ale je jen ukecaný a prostě se tak tváří. Lidem neublíží, jen se ho někteří zbytečně bojí. Je to hodný, přátelský a poslušný hafík.
  Mohl by do rodiny i ke starším lidem, kteří jsou stále aktivní. K dětem až tak deset a více let.
  Také může do bytu i na zahradu. On útěkář není, ale často šel s Feldy, protože je to jeho kámoška a ještě aby jí nechal toulat samotnou.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.