Edina je dva roky stará kříženka pinče a chtíka. Jak už plemenný mix napovídá je…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56152
  Kamil Baco
  Účastník

  Edina je dva roky stará kříženka pinče a chtíka. Jak už plemenný mix napovídá je to energická, běhavá a správně prdlá divoška.

  K cizím lidem je chvilku nedůvěřivá a drží si je od těla. Ale postupně očichává, poznává a nachází důvěru. Jak si zvykne, je to veselá a bezproblémová holka. Ale její mysl je stále v běhu, pracuje, vyhodnocuje a občas díky tomu působí dost střeleně .

  Je snášenlivá s ostatními pejsky, byla by ráda za podobně běhavého psíka, se kterým by si mohla hrát na babu. Jiná zvířata ráda nahání, ale je to spíš radost z pohybu, není úplně lovec. Při správném vedení by si na zvířata doma zvykla.

  Vhodná do bytu či domu – spaní v teple je u ní nutnost. Stejně tak jako dostatek pohybu. Je ideální kandidátkou na běhání s páníčkem nebo coursing. Není tedy vhodná k starším a neaktivním lidem. Co se týče dětí, tak větší a hodné by šly, tak deset a více let.

  Byla zvyklá žít bez vedení, po svém. Hodně se toulala po okolí. Proto potřebuje majitele, kteří se jí budou zaslouženě věnovat. Dají jí pohyb, výcvik, pravidla, lásku a budou taky trochu prdlý, jako je ona .

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.