DUOCACIB Brno 6. – 7.2.2011

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30704
    Argo, Tim
    Člen

    Kdo jedete?? 🙂

    #30717
    Bessa
    Člen

    Já bych chtěla, ale nevím, zda budu mít peníze na cestu 😀 Vystavovat bych určitě nejela, spíš se jen podívat 🙂

    #30720

    My jedeme .. :)) slečna bude mít 1. výstavu,tak uvidíme .. :)) 😀

    #30723
    Bessa
    Člen

    Tak hodně štěstí, Barunko 🙂 😛 😀

    #30725

    Ahoj, my jedeme jenom v sobotu se všemi třemi – pokud stihneme uzávěrku :o) Je možnost odvozu pro 1 pejska a 2 osoby, popř. 2psů a 1 osoby z Prahy, tak kdybyste měli zájem, můžete napsat. Budeme rádi za příspěvek na PH.

    #30726
    Hapi
    Správce

    Tady jsou propozice a prihlaska kdyby se to nekomu nechtelo hledat 😉 [url=Tady jsou propozice a prihlaska kdyby se to nekomu nechtelo hledat 😉 http://www.cmku.cz/vystava-cmku/index_cz.php]http://www.cmku.cz/vystava-cmku/index_cz.php[/url]
    Ja jsem premyslela jeste nad Narodni v Olomouci, ale to budu mit zkouskove, takze pujdem rovnou na mezinarodni [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]
     Kdo ma rady pro zacatecniky, tak sup sem s nima [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img] zatim jsme byli jen na cumendu, ale jeste jsme nevystavovali…nejhorsi bude to strihani…ty jeho krasne dlouhe chlupy…ach jo [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif[/img] Ale kdyz to musi byt [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #30730
    Argo, Tim
    Člen

    Tak to je super 🙂 To se tam určo potkáme, jdu se jen mrknout 🙂 Popř. vystavit kamarádce čubinku 🙂 Ještě uvidíme .. Ale na 99% tam budu 🙂 Přijdu vás okouknout 🙂 🙂
    Rady pro začátečníky? Hlavně klid 🙂

    #30731
    Bessa
    Člen

    [b]masha[/b]
    nevešlo by se k vám štěňátko vlkodava a já? 😀 
    [b]Lucinko,[/b] to snad Hapimu zase ta krásná srst doroste 😛 🙂 Hlavně klid, jak říkala Gabča ;D

    #30733

    A jak je to velké, to štěňátko vlkodava? 😀 Já jen, aby se tam vůbec vešel, neb když jsem viděla vlkodava v autí naposledy, tak se tam chůdě hrbilo a všemožně kroutilo… 🙁

    #30735
    Růženka, Indianka
    Účastník

    Ahojky, já plánuju alespoň jeden den, tak kdyby chtěl někdo přibrat do auta (Slaný, Kladno, Praha), tak můžu vzít dva lidi a max. dva psy. 🙂 Jinak nemáte někdo tip na ubytko v Brně s pejskem? Díky.

    #30736
    Bessa
    Člen

    No, Rózinka už je docela velká 😀 Tak nic, pojedeme vlakem 😀

    #30744

    Kláro škoda, že je prdelka velká… ono to pohodlí pro pejska na té cestě je přeci jenom nejdůležitější, kor, když jedeme pár hodin….

    #30748
    Bessa
    Člen

    Však jo, dělala jsem si srandu 🙂 Bylo mi to hned jasný, že jen tak se k nikomu nevejdeme 😀

    #30849
    Hapi
    Správce

    Můžete mi prosím poradit “kadeřnici” pro pejska v Praze 😀 Nejlepe z vlastnich zkusenosti…at to strihani nedopadne spatne 🙂

    #30851

    hmm.. že by jsme taky vyrazii? 
    S tím stříhání by jsme taky potřebovali poradit. 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.