Dovolená se psem v ČR

 • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Míša a poslední změna proběhla před 12 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33351
  Sára
  Účastník

  Pomalu přišel čas vymyslet nějakou lokalitu pro dovolenou se psem – chtěla bych něco takovéhleho:
  Chatka, U VODY – (důležité, jinak prej Sárinka nejede [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-innocent.gif[/img] ), restaurace, hospoda apod., blízko příroda a hlavně tedy vstup psům dovolen. Lokalita je tak nějak jedno, dojedeme všude..
  Nemáte nějaký tip/zkušenost??[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

  #33363
  Bessa
  Člen

  No, já mohu doporučit jedině Český ráj :)) I když tam je to možná až moc předražené, ale stojí to za to! A nebo nějaký kemp u Orlické přehrady 😉

  #33364
  Doris, Kelly
  Účastník

  Jojo Český ráj, nádhera!! 🙂 A nebo my jsme byli, ale to už je pár let zpět, na Sázavě… také pěkné 🙂

  #33365
  Bellinka
  Člen

  přesně tak – Český ráj – nádhera 🙂  v červnu tam jedem a užijem si týden kousek od Hrubé skály 😀

  #33366
  Růženka, Indianka
  Účastník

  Ahojky, já bych letos chtěla Český ráj zkusit. Nemáte tam tip na ubytování (chatky, chata k pronájmu, penzion, hotel) s pejskem, kde jsou milí a ochotní? Pár zařízení jsem tam našla, ale tak znáte to, není nad osobní zkušenosti a doporučení. 🙂 Díky, Aneta

  #33367
  Míša
  Člen

  My jsme byli dvakrát v Hojovicích ,pujčili jsme si tam na týden chalupu. Užasní starší manželé,moc milí a hlavně jim nevadí psi:))letos tam jedeme znova,ale paní mi řekla,že je to asi naposled,že už pronajímat nebudou..moc toho lituju,protože tam byl ráj na zemi:)))obrovská zahrada,dokonale oplocená,aby psi neutíkali,bazén,hřiště na volejbal,chalupa stavěná do U s uzavíratelným dvorem,takže když jsme chtěli jet někam kam psi nesmějí,mohli jsme je tam nechat bez nebezpečí,že utečou a přitom byli venku nepřivázaný…prostě užasný!!!a nebylo to drahý:)))na příští rok budu muset vybrat něco jiného,už pár tipů mám,ale nemám s tím zkušenosti,nejdřív si to omrknu:)))

  #33368
  Míša
  Člen

  http://www.jeseniky-ubytovani-bank.cz/objekt_1/objekt_1.html     ještě sse mrkněte semhle,to se mi zdá docela dobrý!

  #33369
  Růženka, Indianka
  Účastník

  To vypadá hezky, jen je to pro hodně lidí a nás je bohužel jen pár. 🙁 U penzionu nepíšou, jestli tam snějí pejsci. Ale jinak ty chaty jsou super!

  #33370
  Míša
  Člen
  #33371
  Míša
  Člen
  #33372
  Míša
  Člen
  #33373
  Míša
  Člen

  http://www.e-chalupy.cz/ceske_svycarsko/petrovice_chalupa_pronajmuti_0296.php  ještě se mi líbí tahle..vždycky vybírám hlavně aby tam byli spokojení pesani:))) aspon s menší zahradou a oplocenou,to je pro mě základ,a aby tam psi samozřejmě mohli:)))a pro mojí osobu bazén,v létě si dovolenou bez vody nedovedu přectavit:! a protože psi na koupaliště většinou nesmějí,tak at mámbazén na zahradě:)))když je poblíž přírodní voda,tak je to uplně nejlepší,že i psi se můžou vykoupat! tak si to všechno prohlídněte,to jsou zatím, moji favorité pro příští rok:))

  #33376
  Sára
  Účastník

  Díky za tipy, ale bohužel to jsou velké chalupy, já bych si představovala nějakou kempovou chatičku :)) ten Orlík je pěkný nápad, tam by mohl být nějaký přístupný kemp i pro pejsky

  #33378
  Míša
  Člen

  TAK MENŠÍCH CHATIČEK JE NA NETU SPOUSTA!! Já koukám po těch větších,nás jezdí hodně,výjde to i ve finále levněji,každý na týden zaplatí tak od 1000 do 1500 korun,což není moc..já jen o něco víc za psy:)) já právě ani do chatiček v kempech nemůžu,potřebuju mít oplocenou zahradu aby mohl lítat Míša volně a bez košíku. V kempu by si to neužil,když se pere…kdyby tam byl jiný pes,tak bych měla po klidný dovče:))

  #33379
  Míša
  Člen
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.