Do kolika – stupňů může být štěně v kotci?

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Bessa a poslední změna proběhla před 11 roky a 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35951
  Andy
  Účastník

  Dobrý den, již zase přicházím s dotazem..Vzhledem k tomu, že z docela přijatelného počasí se přešlo na mrazy tak mám dotaz zda naše 6 měsíční štěně ESP může zůstávat přes noc v boudě? Já vím, že je to horské plemeno, ale přeci jen štěně..Boudu má zateplenou s předsíňkou, uvnitř deky a vchod se mu snažíme krýt dekou(tu si pravidelně strhává). A tak by mne zajímalo do kolika stupňů pod nulou ho můžeme nechat spát venku?
   
  Děkuji za odpověď.. 

  #35952
  Bessa
  Člen

  Zdravím,
  ono záleží na každém z nás, zda necháme psa celou zimu na zahradě v zateplené boudě a nebo ho vezmeme domu. My máme už dávno pejsky doma. Jakmile už je jen trochu nad nulou, jsou doma.. Většina psů vydrží normálně “venku”, ale prochladnou klouby, což neni zrovna fajn.

  #35953
  Beník
  Účastník

  Dobrý den já mám též 6m štěně doma občas ale dává najevo že chce zustat venku pak se ale umoudří a rád se jde schovat do teplíčka 🙂

  #35955
  Bessa
  Člen

  No joo, tak to moje vlkodavka by tam mohla být v klidu celý den a celou noc, ale mi se to nelíbí, takže hezky domu do postele.. 😀 Ostatním psům už neni příjemné být delší dobu venku, jen ona je právě taková odolná.. 

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.