Dasty je osm měsíců starý rotvajler bez PP. V dospělosti to bude opravdu statný…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58362
  Kamil Baco
  Účastník

  Dasty je osm měsíců starý rotvajler bez PP. V dospělosti to bude opravdu statný a velký pes. Podmínka jeho adopce je kastrace.

  Je přátelský, divoký a trochu rozmazlený. Je špatně socializovaný a i bázlivý – třeba takový pomeranč ho dokáže vyděsit . Hodně věcí prostě nezná a neví, co čekat. Jak se trochu otrká a pod vedením vhodného člověka, je mazlivý a rád spolupracuje.

  Nějaký pokus o výchovu u něj byl, ale jednalo se opět o starší lidi, kteří to vůbec nezvládli. Paní spala v kuchyni na tvrdém a Dasty si obsadil postel. Venku si dělal co chtěl, když se mu něco nelíbilo, prostě bylo po jeho. Stačilo mu vycenit zoubky či ňafnout a diktoval si pravidla jako zkušený dirigent. Takové vedení je pro puberťáka katastrofické a Dasty potřebuje změnu.

  Není to určitě žádný zabiják, naopak veselý mazlík a když se mu nepovolí, rychle pochopí, že vedení se objevilo a on bude pro změnu následovat tempo a noty, které bude udávat člověk.

  Všemu hodně pomůže dostatek práce, pohybu a společného trénování. Jak zaměstná mozek a dostane pravidla, bude to úžasný pes. Zkusí možná, zda to myslíte s tím vedením opravdu vážně, ale stačí být opravdu odhodlaný a klidný vůdce a Dasty vás začne nadšeně následovat. On to má mnohem radši. Je to snazší jen dostávat instrukce a nemusel nic vymýšlet. Je to pes, který je rád zapřažený a vedený, jen to vedení musí být opravdové.

  Se psy nebyl socializovaný, bojí se, neví. Někdy útočí, jindy si hraje. Dalo by se s tím pracovat a třeba na hodnou fenu by si asi zvykl. Na jiná zvířata není vůbec zvyklý a asi to moc dobré nebude.

  Hodí se do bytu i na zahradu. Určitě ne k dětem ani starším lidem.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.